"Život je malování bez gumy,ale má se žít..A žiješ jen jednou,tak si užívej!"

žena ryba,muž ryba

21. října 2007 v 14:49 | Kajule |  HOROSKOPY
Žena Ryba -Muž Ryba

Žena Ryba -Muž Ryba

Jaké jsou ženy a jak se projevují muži ve znamení Ryb? Co od nich můžete čekat, jakou mají povahu, jak se projevují v lásce, přátelství, zaměstnání.
Žena Ryba
Není divu, že je mezi muži tolik žádaná. Tato zdrženlivá, hezká a bezmocná žena musí odhánět nápadníky silnou holí. Žena Ryba si myslí, že její druh, milenec, přítel, bratr, otec - vlastně každý muž - dokáže porazit celý svět s jednou rukou uvázanou za zády, a je třeba jen překvapivě málo této dojemné víry, aby ho přesvědčila o tomtéž. Je pro svého pyšného muže je útulnou oázou klidu, daleko od dopravního klidu a telefonů. Světla v jejím rybníku jsou měkká a tlumená. Neustále, v každou roční dobu a v každou chvíli, bude nekonečně ženská.
Po krátké konverzaci s ní se muž hned uvolní. Představí si sálající a praskající oheň za chladného večera nebo se vidí o vlahém jarním dni v houpací síti, kdy do něj nikdo nerýpe. Tato žena mu dává najevo, že mu nikdy nebude klást vinu za problémy v zaměstnání nebo za neúmyslné chyby. Vždy je to chyba někoho jiného. Nikdy partnerova. Také ho nebude tlačit, aby postupoval rychleji. Jeho vlastní tempo jí naprosto vyhovuje.
Po svatbě bude možná trochu rýpat. Po pravdě řečeno, možná bude rýpat hodně. Svým způsobem vám to patří, že jste se nechal tak zaslepit jejím kouzlem. Mnohokrát bude dokonce kousavě sarkastická, ale každá žena musí mít nějaké chyby a Ryba bude rozhodně víc mírná než hádavá. Aby se z ní stala dračice, musí ji k tomu dohnat neobyčejná krutost nebo lenost.
Její rozkošná ženskost překryje jakékoliv drobné nedostatky a většinou je mírná a zasněná. Protože Ryba plave oběma směry současně, bez potíží zvládne konfliktní situace, které by jiné ženy vyvedly z míry.
Je roztomile nevyzpytatelná a zasněná. Dívky Ryby podléhají náladám stejně rychle, jako se mění březnový vítr. Jsou hrozně sentimentální, a když někdo raní jejich city, dovedou vyplakat moře slz. Někdy dojdou k přesvědčení, že jsou špatně vyzbrojené pro nelítostné bitvy, ani nemají dostatečnou ctižádost a průbojnost nutné pro přežití. V takovém případě na ně padne deprese. V té chvíli je musíte ujistit, že každý člověk, kterému věnovaly přátelství, hluboce obdivuje jejich záhadnou moudrost a neobyčejné porozumění. Obvykle je to svatá pravda.
Nejtěžší je pro Rybu překonat plachost a pochybnosti. Je-li strach příliš velký, odtáhne se od ostatních a potom se bude divit, proč je osamělá. Často se bojí, aby si něco příliš nevynucovala a nikoho nevyužívala, přestože takové myšlenky existují jen v její hlavě.
Někdy tato dívka zakrývá svou ostýchavost a zranitelnost vtipnými glosami, blazeovaným zevnějškem a mrazivou nezávislostí, ale to vše je jen ochranný plášť, který si obléká, aby schovala svou nejistotu před zkoumavými pohledy neomalených lidí, kteří by zranili její srdce, kdyby ho obnažila.
Navzdory vší hrané nezávislosti je Ryba přesvědčená, že některé věci se prostě nemají dělat. Jednou z nich je nechovat se na veřejnosti jako dáma. Ryba potřebuje k někomu patřit víc, než potřebuje spát, jíst nebo dýchat.
Tato žena věnuje dětem celé srdce kromě velkého kusu, který rezervuje pro vás. Bude je milovat všechny, ale ty, které jsou ošklivější, slabší, menší nebo nemocnější, budou mít možná u ní menší výhody. Ryby mají největší pochopení pro stydlivost malých chlapců a problémy dospívajících dívek. Obětuje cokoliv, aby její děti měly všechno, co jí bylo v dětství odepřeno. Také může být příliš shovívavá. Uplatňovat kázeň je pro ni těžké, ale musí si uvědomit, že nedostatek přísnosti je nezřídka stejně škodlivý jako vážné zanedbávání.
Tato žena vás ráda nechá vydělávat na živobytí. Patrně dá přednost vyhnout se kruté konkurenci světa, nepotřebujete-li zoufale její finanční výpomoc. Některé ženy v tomto znamení jsou trochu marnotratné. Když je však naléhavá situace donutí přizpůsobit se skrovným podmínkám, zvládnou to.
I bez pomoci astrologie se rozšířily fámy o kouzlu ženy ve znamení Ryb. Na první pohled je školní láskou každého chlapce, nepatrně okořeněná zajíčkem z Playboye.

Muž Ryba
William Shakespeare (sám Býk) charakterizoval muže ve znamení Ryb takto: V záležitosti mužů je proud, který, zachycen za přílivu, vede ke štěstí; však je-li promeškán, celá plavba jejich života je odsouzena k mělčinám a strázním.
Zkuste rozluštit povznesený stav své mysli a ujistěte se, že Ryba, se kterou se chystáte zaplavat si při měsíčku, ví, kdy nastává příliv. Pokud ho využije, máte štěstí jako málokterá dívka. Čeká vás sláva a bohatství! Ale pokud tento muž nevidí příliv, protože má oči zalepené hvězdným prachem, musím vás varovat, že neptunovské mělčiny mohou vyústit ve velmi skličující trápení, jaké si těžko dovedete představit. Muž ve znamení Ryb dokáže být všechno, co si přejete - nebo všechno, co nechcete.
Muž Ryba není slabý. Jenom může příliš dlouho prodlévat na vybledlé hvězdě a promeškat jasnou sluneční zář úspěchu. Ne všechny Ryby jsou něžní snílci. Ale většina z nich je.
Pakliže do věku, řekněme, pětadvaceti let nerozpozná svůj příliv, upřímně řečeno, jeho budoucnost není moc nadějná. Myslíte, že je to nespravedlivé? Dobrá, změňme to na pětatřicet, ale je to riziko. Když jsem řekla, že jeho budoucnost není moc nadějná, myslela jsem budoucnost s vámi. Jeho osobní budoucnost může být víceméně uspokojivá. Je to proto, že vše, co potřebují je sen, džbánek vína a bochník dobrého žitného chleba a je šťastný jako většina ostatních ztracených existencí.
Pokud však potkáte Ryby, která se vrhne do přílivu, když je nejvyšší, vězte, že to je pro každou dívku opravdový úlovek. Ryba, která se dere proti proudu, bude mít spoustu příležitostí složit vám k nohám slávu i bohatství.
Muž Ryba nemá žádné předsudky. Nikdy nesoudí indiána, dokud neujde pár mil v jeho mokasínách, nebo nudistu, dokud nezkusí jít bos. I potom bude chápavý a nebude kritizovat. Ani si nelibuje v chladných obviněních a má spoustu laskavé tolerance. Dokonce se pokusí porozumět své tchyni, a kolik mužů to udělá? Má v sobě vzácnou sympatii ducha. Přátelé se mu svěřují, aniž by se museli obávat, že ho šokují.
Typická Ryba mluví pomalu, myslí mírumilovně a pokoušejí se hledět si svého, i když se bez přestání musí zabývat problémy přátel, příbuzných a sousedů, kteří se k nim uchylují, protože naslouchají s takovým porozuměním. Málokdy si lidé uvědomí, že Ryby jsou tak přístupné a vnímavé, že prostě vsáknou všechny vibrace v okolí, dobré i špatné, radostné nebo nahánějící strach, temné či jasné. Jeho duše někdy potřebuje samotu, aby v ní mohl svěží větřík zahojit rány způsobené všemi sdělenými potížemi a navodit zpět klidnou, čistou osobnost.
Stejně jako Štír se narodil s pochopením esoterických principů a tyto věci jsou pro něj obvykle prospěšné. Pomáhají mu udržet emoce v rovnováze a poskytují jakousi kotvu pro jeho živou představivost. Tito muži se občas rozzlobí, ale jejich hněv je málokdy prudký nebo dlouhodobý. Pro Rybu je téměř nemožné opravdu řvát jako například Býk.
I když má muž Ryba někdy problémy porozumět sám sobě, nečiní mu potíže vidět jasně nuance druhých. Je těžké ho oklamat; prohlédne bez potíží na druhou stranu. Zřejmě zažijete případy, kdy vám řekne, že byl v čistírně, zatímco si ve skutečnosti kupoval cigarety. Proč? To opravdu nevím. On také ne. Je to jistý druh mírného podvádění, které Rybám (a také Blížencům) dělá dobře. Cítí se bezpečněji, když má zelené šle a lidé si myslí, že nosí oranžové - nebo žádné.
Nebude nadměrně žárlivý. Pokud někdy podlehne záchvatu žárlivosti, je tak vynikající herec, že bude dělat jakoby nic. Ale i přes poetickou, něžnou povahu je muž, takže od vás bude čekat věrnost. Nicméně to možná budete vy, kdo bude muset potlačit žárlivost, protože bude mít blízké přátele obou pohlaví a bude jim někdy projevovat sympatie v poněkud nepříhodný čas. Povahou je společenský, nemůže si pomoci. Obdivuje krásu a čas od času se zahledí na pěkné nohy. Ale s trochou úsilí dokážete tuto tendenci udržet nevinnou a v mezích a odměnou vám bude laskavý manžel, který je jak romantický milenec tak společník, jenž dokáže rozprávět o čemkoliv pod sluncem.
Děti si s ním užijí spoustu legrace. Pravděpodobně je vezme na projížďku lodí či plavat nebo potápět se. Sám si bude hrát třeba na zlého krokodýla a budou spolu oživovat pohádky a dětské říkánky. Patrně ho budou zbožňovat a vyrostou z nich vyrovnaní a přizpůsobiví dospělí díky otcově vzácné schopnosti držet malého ptáčka v dlani, aniž ho poranil nebo polekal. Výprasky budou na vás, zatímco on bude naslouchat jejich dětským problémům.
Nikdy nepošlapte sny tohoto muže - neodpustí vám to ani nezapomene. Dejte mu příležitost proměnit je v realitu tím, že mu pomůžete najít solidní pevnou hvězdu, ke které by připojil svůj vůz - takovou, která bude zářit, místo aby zhasla při zatmění zdravého rozumu. V lásce se muž Ryba potřebuje o někoho citově opřít, což znamená, že potřebuje neustálé ujišťování o vaší víře v něj, ale také to znamená, že ho nesmíte zatěžovat imaginárními stížnostmi jeho nadšené naděje potřebují zalévat chápavou náklonností a musíte jim zajistit úrodnou prsť šťastného rodinného života. Naděje v srdci Ryb nikdy neumírá. Nezničte ji. Budete-li ji něžně pěstovat, možná vás zasype ohromujícím a nečekaným štěstím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama