"Život je malování bez gumy,ale má se žít..A žiješ jen jednou,tak si užívej!"

žena rak,muž rak

21. října 2007 v 14:56 | Kajule |  HOROSKOPY
Žena Rak -Muž Rak

Žena Rak -Muž Rak

Jaké jsou ženy a jak se projevují muži ve znamení Raka? Co od nich můžete čekat, jakou mají povahu, jak se projevují v lásce, přátelství, zaměstnání.
Žena Rak
V deštivé sezóně vás utopí ve svém smutku. Když se slunce opět vynoří zpoza mraků, odrovná vás smíchem a dojme vás svou něhou. Její nálady se podobají starým němým filmům, kde se prolíná hysterický humor s krvákem a celý příběh doprovází živá hra na piano. Někdy je melodie svižná a veselá, potom se stává melancholická a smutná. Hudba je rozmanitá, aby se hodila k daným situacím, nikdy není monotónní. Tak je to i s dívkou ve znamení Raka. Je trochu bláznivá, trochu smutná a má ohromnou představivost. Také ví, jak uspořit nějaký ten peníz.
Abyste ji přinutil přestat myslet na pojištění, hypotéky, nájemné, účty a bankovní konta, vezměte ji o půlnoci na mořský břeh na procházku za svitu měsíce. Tam bude v nejlepším rozpoložení. Měsíc z ní vytáhne všechny tajné sny a blízkost vody možná odstraní jejích tisíc zábran. Během hodiny se u ní vystřídá celá plejáda emocí. Vyberte si tu, která vám nejvíce sedí, a povzbuzujte ji, aby ji kultivovala. Dovedete-li typickou dívku Raka na pláž za úplňku, nastane u ní podivná proměna. Ta chladná a odměřená dáma, jakou vídáte za denního světla, nebo dokonce ta rozhihňaná vyzývavá koketa, které si občas všimnete večer v restauraci nebo v divadle, se najednou změní v bytost z jiného světa, kdy jí v očích svítí magnetické paprsky měsíce a uši jí naplňuje podmanivý zvuk příboje. Stane se z ní mořská víla, která se s vámi vznese tak vysoko, jak vám to dovolí vaše fantazie. V devíti z desíti případů to bude fungovat a podesáté jste si asi vybrali novoluní. V tomto případě svého záměru nedosáhnete. Když měsíc ubývá, bude stydlivá a líbezná, ale vy potřebujete úplněk, který v ní probudí skrytý talent a přinejmenším je v takových chvílích zajímavou společnicí.
Měl byste vědět, že když se do vás zamiluje žena ve znamení Raka, může vám to dát najevo dvěma různými způsoby. Při tom prvním je jemná a ženská, stydlivá, skromná a příjemně se chvěje. Při tom druhém je však poněkud otravná. Použije každý možný trik, aby vám byla co nejblíž. Samozřejmě to může být vzrušující, pokud o ni opravdu stojíte. Ale máte-li jen přátelské úmysly a ona vám schválně tiskne ruku a vroucně vás líbá na tvář zrovna ve chvíli, když kolem kráčí dívka vašich snů, může tato hra značně ztratit na půvabu. Třeba si s ní užijete legraci, ale znám muže, který to udělal, a ta druhá dívka, která to myslela vážně a nezahrávala si, šla dál, aniž se zastavila. On zůstal v klepetech hihňající se Račice. Žena narozená v červenci nesnáší, když ji kritizujete, výsměch ji hluboce zraňuje a nepřijímá žádné odmítnutí. Typický Rak váhá. Málokdy je otevřeně agresivní. Budete se k ní muset přiblížit první. Pokud se vůbec pohne, bude to dozadu nebo na stranu. Svou ostýchavou povahou a strachem z odmrštění se tak podobá mužským jedincům tohoto znamení.
Buďte milý k její matce, nebo vám to nikdy neodpustí. Matka je dáma, se kterou podle ní nikdo nesmí zacházet špatně. Smysl pro humor se podle ní příliš nevztahuje na vtipy o tchyních. A nikdy nečtěte její diář, Raci si rádi udržují tajemství.
Zahrávat si s city této dívky je krutě nespravedlivé, protože vás bude milovat, ctít, poslouchat a občas trochu zlobit s upřímnou oddaností. Třeba s ní budete jen nezávazně flirtovat, ale potom budete mít potíže to skončit, protože ona neuslyší závěrečný hvizd. City ženy Raka nejsou nikdy povrchní. Jakmile vlastní muže nebo čajový šálek, jsou její jednou provždy.
Ženy v Raku jsou vynikající kuchařky, které předčí všechna ostatní znamení.
Osoby ženského pohlaví narozené v Raku nemusí být nutně skrblicí, ale mají ve zvyku všechno šetřit. Dalo by se říct, že je to jakési vnitřní nutkání. Zřídka vyhodí kusy provázku, knoflíky, sklenice, plechovky, manžety nebo staré střihy na šaty. Vše pro ni má sentimentální hodnotu. Věc, která jí jednou patří, si považuje a žárlivě je střeží. To samozřejmě zahrnuje i vás. Není ani tak žárlivá. Spíš má vlastnické sklony.
Nemá ve zvyku protestovat proti životním zklamání, obvykle si myslí, že nemá cenu se vzrušovat, protože tím stejně nic nezmění. Když není po jejím, možná někde v koutku o samotě prolije pár slz, ale její normální reakce je založit ruce a trpělivě čekat, až se všechno zase samo dá do pořádku. Trpělivost je jedna z jejích nejlepších vlastností. Avšak když je deprimovaná, budete muset najít způsob, jak ji z toho dostat. Zkuste ji chytit, než se propadne příliš hluboko. Svým způsobem chce, abyste ji opatroval, rozmazloval. Zoufale potřebuje vědět, že bez ní nemůžete žít, a někdy bude dělat divy, aby vzbudila vaši lítost a ochranářský instinkt, jen aby se ujistila, že pro vás hodně znamená. Nechce toho od vás mnoho, když tolik dává na oplátku.
Tato žena je schopná nesmírných obětí pro ty, které miluje. Statečnost, kterou nedokáže zmobilizovat k překonání vlastních obav, zazáří v plném lesku, když někdo z jejích blízkých potřebuje, aby byla silná. Jde-li opravdu do tuhého, nikdy vás nenechá na holičkách, a v té chvíli vám bude připomínat spíš gigantickou skálu než křehký měsíční paprsek. Pro své děti bude také zdrojem síly a útočištěm. Až se narodí děti, možná se vám bude věnovat o trochu méně. Stále pro vás bude dost místa, ale budete muset trochu ustoupit.
Muž Rak
Je málomluvný odborník na rozvláčnost a okliky.
Není popleta a mluvka. Neočekávejte od tohoto muže, že vám při prvním setkání odhalí duši. Raci se nikdy nesvěřují neznámým lidem a o některých věcech nevědí ani jejich nejlepší přátelé. A nachází-li se právě v jedné ze svých protivných nálad, nemusíte být zrovna dychtivá ho poznat.
Umí být rozmarný a sukničkář, ale i citlivý a věrný. Jeho zamračené čelo může bez výstrahy rozjasnit něžný úsměv. Jeho mrzuté stížnosti a strohé chování se mohou pomalu proměnit v něžný tón a potom se ozve potlačovaný smích nebo hlasitý, hysterický měsíční chechot. Když je smutný a zadumaný, máte chuť ho obejmout a zahnat jeho melancholii. Když se blýskne svým důvtipem a intuitivní myslí, hledíte na něj s posvátnou bázní. Jeho obezřelost vám imponuje. Jeho pesimismus vás bude deprimovat.
Pokuste se mu porozumět. Toto nejsou změny osobnosti. Jsou to jednoduše nálady, které přicházejí a odcházejí ze dne na den. Během i mezi jednotlivými náladami je muž Rak stále sám sebou. Jeho povaha se nikdy neodchýlí od své základní formy navzdory měnícím se výrazům tváře. Snažte se mít stále na paměti, že i když se Rakovo chování může zdát neurvalé a povýšené, jeho srdce je měkké a tak plné náklonnosti a citu, že si často připadá příliš zranitelný. V takovém případě se stáhne do své příhodné ulity a na chvíli je bezpečný před vlastními emocemi. Naneštěstí tento muž dovede občas pohanět všechno a každého a obklopit vás svou beznadějí. Jindy je zase zábavný jako orangutan, který dostane škytavku. Není divu, že nevíte, jestli ho máte přehlížet, nebo obejmout. Změny Rakovy teploty udivují každého. Nejdřív se chvějete pod jeho ledovým pohledem a potom vás rozpálí jeho oddanost. Nejnesnesitelnější náladu má, když se bojí, že něco ztratí. Třeba vás. Tisíckrát ho ujistěte, že jste jeho. Slova lásky lahodí jeho uším.
Samozřejmě ho může někdy v noci za úplňku popadnout ztřeštěný záchvat přímo uprostřed něžné scény. Zrovna když se hroužíte do nádherného snu, může chtít, abyste si poslechla jeho oblíbenou báseň.Vzdychněte, opřete se mu o rameno a zavřete oči. A on zakrákorá nějaký nesmysl. Nepochybně vás to vytrhne z vašeho magického rozpoložení, ale úplněk umí provést Rakovým citům pěkné kousky. Myslím tím, že Rak se může chovat jako šílenec, i když je natolik chytrý, že vydělá milion dolarů a udrží si je.
Finance ho fascinují od dětství a spoření je pro něj mnohem přitažlivější než utrácení. Není zrovna lakomý, ale cinkání mincí a šustění bankovek mu uklidňují nervy, ale nebude se svými finančními úspěchy chlubit.
Ascendent v ohňovém znamení v něm může vzbudit touhu po výstřednosti, které bude odolávat s obdivuhodnou kuráží. I když občas podlehne a začne utrácet, aby si zlepšil špatnou náladu, nestane se z toho zvyk. Má pronikavý smysl pro hodnotu peněz.
V jeho vzhledu převládá jistá formálnost, dává přednost konzervativnímu oblečení. Doufejme, že s jeho matkou si budete rozumět. Mírně řečeno, muž Rak se může dost rozpakovat sesadit matku z trůnu a korunovat vás na svou novou královnu. Raci buď silně lnou k svým matkám, nebo se jim zcela odcizí. Tento vztah nikdy není bezvýznamný. Většinou je to však velmi těsný vztah, a milujete-li ho, budete si muset jeho matku naklonit a zatímco ji budete zahrnovat komplimenty, zůstanete její sokyní. Tito muži to nikdy nepřiznají, ale zbožňují, když o ně ženy pečují.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janička Janička | E-mail | Web | 19. října 2015 v 12:26 | Reagovat

Možná nejste rak a nevíte, jací skutečně jste. Doporučuji navštívit třeba i horoskop panna charakteristika http://www.horoskop-horoskopy.cz/panna-charakteristika/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama