"Život je malování bez gumy,ale má se žít..A žiješ jen jednou,tak si užívej!"

Březen 2007


Básniška-Jak vlstně vzniklo srdíčko?..=)

26. března 2007 v 15:19 | Kajule |  Příběhy,povídky,básničky apod.:
Na Lucky blogu akculinek.blog.cz je nebo bude příběh ,který lucku napadl,jak vlastně vzniklo srdíčko a lááska...... A já jsem z toho udělala zkrácenej příběh v básničce:
Adam a Eva plakali,
Až se jejich dvě slzy setkaly…
Setkaly se znenadání
A oba měli jediné velké přání .
Být Spolu!!filmík-black beauty

25. března 2007 v 20:09 | Kajule |  filmy,hry a ostatní
Tak toto je fakticky nádhernej a Děěěsně šmutnej filmík,.....Je to o koni jménem Black Beauty kterýmu umře jeho láska jménem Zrzka a BB se pořád někam stěhuje,....Je to nádhernej film!!Doporučuju!

Nahoře jedno videiko....
A Tady Náádhernej soundtrack k filmu:
A něco o tomto filmu:
Image

V Anglii, v sídle rodu Gordonů, se na konci devatenáctého století narodí hřebeček, který dostane jméno Krasavec Beauty. Na pastvinách se spřátelí s bílým poníkem Bystronožkou a se svou pozdější láskou Zrzkou. Nic na světě netrvá věčně. Paní Gordonová onemocněla, a tak její celá rodina opouští rodnou zemi a odjíždí do lepších klimatických podmínek do zámoří. Koně jsou rozprodáni. Zatímco Bystronožka skončil u hodného vikáře, Beautyho a Zrzku získali Wexmirelové. S vyjímkou štolby nikdo nemá ke koním hezký vztah. Po úraze putuje Beauty od majitele k majiteli, kteří s ním nezacházejí vždy slušně. Když se nějaký hodný najde, vždy se stane něco zlého a pán je musí prodat. Zrzka nakonec umírá a Beauty skončí v dobrých rukou. Celý příběh je vyprávěný z pohledu tohoto krásného koně.

Info:

http://www.csfd.cz/film.php?top=&id=10632
# originální název: Black Beauty
# typ: rodinný / dobrodružný
# rok výroby: 1994
# země: USA, Velká Británie
# délka: 85 min.
# režie: Caroline Thompson
# scénář: Caroline Thompson podle knihy A. Sewellové Černý krasavec
# hrají: Docs Keepin Time - Quarter horse (Černý krasavec), Sean Bean (Farmář Grey), David Thewlis (Jerry Barker), Jim Carter (John Manly), Peter Davison (Squire Gordon), Alun Armstrong (Reuben Smith), John McEnery (Pan York), Eleanor Bronová (Lady Wexmireová), Peter Cook (Lord Wexmire), Adrian Ross Magenty (Lord George), Alan Cumming (Krasavec Beauty), Lyndon Davies (Head Groom)Vic Armstrong, Vincent Regan, Rupert Penry-Jones

Technická data:
DVDrip
velikost: 700MB
rozměry: 720x400
délka filmu: 1h 25m
audio: mp3 128 kbps CZ
titulky: --
kodek: DivX 6.2.5 1pass insane quality
bitrate: 1013 kbps 25 fps
Linky: 7x100MB
Server: RAPIDSHARE.com

http://rapidshare.com/files/5375280/krasavec_beauty.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5375276/krasavec_beauty.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5375322/krasavec_beauty.part4.rar
http://rapidshare.com/files/5374621/krasavec_beauty.part2.rar
http://rapidshare.com/files/5374599/krasavec_beauty.part5.rar
http://rapidshare.com/files/5374543/krasavec_beauty.part7.rar
http://rapidshare.com/files/5374522/krasavec_beauty.part6.rar
Obal:
Image

Image
Image

týrání zvířat.....Fakt nechutný..x-(

25. března 2007 v 10:37 | Kajule |  zvířátka

Takhle by vypadaly ženy, na kterých by se testovala kosmetika, tak jako na zvířatech
Zkopírujte si to prosím do blogu. Je to hnus.To video je mrte kruty..Nechapu jak to nekdo muze udelat!!:(:(:( :´(
Podívej se → ZDE ← :´(
-Dělá se mi z toho nanic.....Fakt,je mi blbě!!!Hlavně jak pak to zvíře ZAZIVA svlekli z kuze... A to jen pro zábavu určo!!Bych jim udělala to samý...
A ještě jedno bideo..Jak se připravujou k jídlu kočky v Korei,.....Já vim,mě to vadí,ale tak abyste to taky třeba viděli ten HNUS co se po světě děje,...Já jsem teda osobně musela obě pak vypnout...:'(
Kočky v Korei! Přehrávání ve Windows Media Player

jen pro silné žaludky!!X-(

24. března 2007 v 11:25 | Kajule |  různé
Nechutné anorektičky...=(
No bléééééééééé takového červa mít ubytovaného v oku!Ale jak se tam dostal?!=)..Njn,proklaté mušky,...
No fůůůj.....=(
Botkyy nové generace..xD
Dáte si?To bude mnamka=O
Další malá anorektička...
Skopčila jsem z blogu rockshop.blog.cz.....

koncíík!!

23. března 2007 v 19:38 | Kajule |  MY CHEMICAL ROMANCE
Juchůů...Tak 3.6.2007 bude koncík My Chemical Romance!!:-*
A já tam jdu!!Juchůůůů,už se nemůžu dočkat!!!!!!:-*...MUCK


Big Picture

Popis:

MY CHEMICAL ROMANCE vystoupí v Praze
3. červen 2007 je dnem, na který určitě čekaly tisíce nabuzených hudebních fanoušků několik týdnů či měsíců... ale desítky, či spíše stovky těch nejzanícenějších a nejoddanějších doslova několik let.

Kapela MY CHEMICAL ROMANCE z amerického státu New Jersey, která se ve zmíněný den premiérově představí českému publiku v pražském Veletržním paláci, na sebe totiž strhla pozornost některých tuzemských nadšenců už v létě roku 2002, kdy na punk-rockovém labelu Eyeball Records vyšlo její debutní album s výstředním názvem "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love". Zaujalo především syrovým a intenzivním, až téměř hardcoreovým soundem, kombinovaným s půvabnou a zároveň děsivou, temně romantickou poetikou textů, pečlivě podpořených charismatickým image. To vše přinášelo velice originální, a přesto kompaktní celkové vyznění.

Jeho příčinou byla především šťastná kombinace osobností, které kapelu na podzim 2001 vytvořily. Přesněji řečeno, v září 2001, týden po katastrofickém útoku na World Trade Center, jehož přímým svědkem se stal i Gerard Arthur Way, designér a komiksový kreslíř z městečka Belleville. Otřesný zážitek z manhattanských událostí v něm kromě intenzivního šoku zároveň vyburcoval odhodlání vytvořit fenomén, který mu umožní přímější a efektivnější vyjádření jeho pocitů, než kreslení komiksových příběhů - vlastní kapelu.

Way, který stejně jako velká spousta amerických teenagerů vzhlížel spíše k lokálním hudebním interpretům, coby k "hrdinům z masa a kostí", než k rockovým hvězdám, miloval kapely ze sousedství jako THURSDAY, THE BOUNCING SOULS, H2O či MIDTOWN - některým z nich dokonce designoval trička. Kromě inspirace uvedenými soubory měl ale v sobě silně zakořeněné i hudební vlivy z rozličných kapitol svého dětství - lásku ke kapelám jako The Misfits, Green Day, The Smiths nebo The Cure. Kombinace těchto stylů se posléze zřetelně projevila ve tvorbě jeho formace.

Tu s ním založil kytarista Ray Toro, pocházející z méně undergroundového hudebního podhoubí, ovlivněný především kytarovými individualitami a tvrdým rockem od Jimiho Hendrixe přes Ozzyho Osbourna až po Metallicu či Slayer. Kromě něj Way přizval i bubeníka Matta Pelissiera, a posléze i svého o tři roky mladšího bratra Mikeye. Ten navrhl název MY CHEMICAL ROMANCE, inspirovaný titulem jednoho z románů spisovatele Irvina Welshe. Není divu - Mikey Way v době založení kapely pracoval v knihkupectví, konkrétně v největším americkém knižním řetězci Barnes & Noble.

Kapela obdržela v rekordně krátké době nabídku od Eyeball k natočení alba - ještě předtím ale Gerard odložil kytaru, aby se věnoval pouze sólovému zpěvu. Strunný nástroj za něj převzal svým tehdejším účesem s dreadlocky identifikovatelný Frank Iero, bývalý kytarista projektů jako Sector 12 či Give Up The Ghost. My Chemical Romance tak byli kompletní.

Krátce po vydání alba se z lokální kapely stala celoamerická záležitost - MCR dostali nabídku na společná turné s partami jako The Alkaline Trio či Avenged Sevenfold a díky nápadnému názvu, image, ale především hudbě brzy popularitou předčili své zajetější kolegy. Necelý rok po vydání debutu podepsali Way & spol. smlouvu s mega-vydavatelstvím Reprise Records (u nás Warner Music) a začali pracovat na druhém albu. To vyšlo na jaře 2004 pod názvem "Three Cheers For Sweet Revenge" a během několika týdnů se vyšplhalo do nečekaných pozic v žebříčcích nejen rockových rádií, ale i prodejnosti, a to zejména díky šokujícímu úspěchu singlů "I'm Not Okay (I Promise)" a "Helena". Senzace byla na světě.

My Chemical Romance se vzápětí po vydání alba dostali do konfliktu s bubeníkem Pellissierem, a velmi brzy ho nahradili - novým rytmickým motorem se stal z Chicaga pocházející Bob Bryar. Ten se s kapelou seznámil v pozici zvukaře populárních THE USED, se kterými MCR odjezdili několik měsíců jako tour support po USA. Posledním interpretem, kterému Way kývl na nabídku k předskakování, pak byli počátkem roku 2005 jeho idoly z dětství, GREEN DAY, kteří pozvali MCR jako exkluzivní hosty na své gigantické turné k "American Idiot". V jeho rámci měli v červnu 2005 vystoupit i v pražské Sazka Aréně, na poslední chvíli však svoji účast odvolali.

Namáhavé cestování, a do značné míry asi i vypořádávání se s nečekaným úspěchem, totiž vedly prakticky u všech členů kapely k fyzickým i psychickým zdravotním problémům. Zejména bratři Wayové si prošli nelehkými obdobími, které se ale i díky soudržnosti kapely podařilo překonat. V říjnu 2006 vydali My Chemical Romance své třetí album, polo-konceptní epos nazvaný "THE BLACK PARADE" a triumfálně s ním dobyli nejvyšší představitelné pozice v alternativně-rockové oblasti jak v USA, tak i Velké Británii, a trochu překvapivě i v několika regionech s menší tradicí v daném žánru - jedním z nich je bezesporu i naše republika.

Kapela chce podle svého vyjádření celý rok 2007 strávit koncertní činností a díky této strategii se jejího vystoupení konečně dočkají i čeští fanoušci, jejichž počet se zejména díky úspěchu posledního alba zmnohonásobil.

Převzeto z: www.ticketpro.cz

fallen leaves mp3

18. března 2007 v 15:15 | Kajule |  Billy Talent
TADY
Pod ''TADY'' je ta mp3..=)
černá bo hnědá..?Už jsem se rozhodla!!

18. března 2007 v 9:08 | Kajule |  About Me!!!+moje zážiky
Takže,mno....Koupila jsem si TMAVOHNEDOU barvu,obarvila jsem si vlasy,mno.....Sice v tom trochu ta hneda je videt,ale....Mam vlasy černé..Takovej kompromis...=)

67 kB

Co si myslim o....filmu mrtvá nevěsta?

17. března 2007 v 9:56 | Kajule |  Tim Burton!!! a jeho filmy
Tak tenhle filmíík je fakt BOMBA!!
Je fakt best,jako každej Burtonův filmííík.....
Tenhle film mě fakt zaujmul,protože každá vteřinka stojí za to....Film trvá nákejch 82 minut,ale je to bombaaa....A taky se mi tam hrozně líbil pejsek Kosta a ty malé kostry¨-děti...Njn,co dodat...=)

Co si myslim o...Timu Butonovi?

12. března 2007 v 9:34 | Kajule |  Tim Burton!!! a jeho filmy
Nooo,tak...
Mě každej Burtonův film fakt zaujme a jeho filmy jsou mé nejoblíbenější....
Tim Burton Fakt je někdy kdo něco dokázal a jako,je nejlepší režisér!!Když se kouknete na jeho samého a jeho účes taky třeba,Už když ho vidíte,řeknete si něco jako : ,,Co je to za blázna??"
A je to,jakoby se při vymýšlení těchto filmů bral příklad z sebe.....
Jeho oblíbeným hercem,kterého nechává hrát a dabingovat v snad každém jeho filmu je Johny Depp,kterého já mam taky za nejoblíbenějšího herce!!

welfare & evil

10. března 2007 v 9:09 | Kajule |  Fantazi a tajemno..
Fakt úplně beautiful obrázek!!!MuCk!!
Mě se takovýhle obrázky stráááááááááááááááááááášně moooc líbí!=)macecha roku

3. března 2007 v 10:27 | Kajule |  různé
LOL...=DChudinkyyy

Na kolik procent jsem,....

2. března 2007 v 18:45 | Kajule |  About Me!!!+moje zážiky
You scored as Punk.

Punk

70%
Geek

50%
Preppy

50%
Emo

50%
Gothic

40%
Jock

30%
Ghetto

20%
všechny tyhle věcičky a podobný najidete na:http://quizfarm.com/