"Život je malování bez gumy,ale má se žít..A žiješ jen jednou,tak si užívej!"

Leden 2007

různé blbůstky

9. ledna 2007 v 15:26 | Kajule |  *About blog,about me,...!!*
takže...to tu tvořim věcičky které jsou good,protoze jeste nesleduju moc realitu a tak..:)Zjisti své gothic jméno

7. ledna 2007 v 19:53 | Kajule |  Gothic
ZDE ,když zadáš své jméno,tak tam budeš mít své gothic jméno!!
Moje je: Twisted Whispers

Ryby

7. ledna 2007 v 19:48 | Kajule |  HOROSKOPY

Ryby

Žena Ryba - Zralá pro jeviště
Žena v Rybách je spáč a ráda lenoší, musí být v dokonalém pohodlí, aby to mohla vychutnávat všemi smysly. Je vnímavá pro veškeré smyslové dráždění. Vypadá, jako by žila jen s ohledem na své bližní. Za prvé se v nich zrcadlí, protože potřebuje uznání, že je krásná a žádoucí, za druhé má prostě talent jednat s lidmi a ujímá se jejich problémů. Rybě se nesmí lhát, protože ona to vytuší. V životě ženy v Rybách je mnoho mužů jejích snů. Co chvíli se do někoho zamiluje, přičemž je schopná horovat pro naprosto rozdílně typy. Muž, jehož si nakonec mezi mnoha láskami zvolí, většinou nebývá ten pravý. Často se vdá za poddajného a méně smyslného muže. Žena v Rybách bohužel bývá muži často rozčarovaná. Snadno jí zlomí srdce.
Muži, který se jí líbí, dá zájem najevo, aniž by tím poškodila své vzezření nevinné tiché vody. Zatímco se tváří chladně, nechává prosvítat své rozkošnictví a rozpaluje mužovu fantazii. Jestliže se skutečnost shoduje s fantazií, je Ryba velmi šťastná a spokojená.
Muž Ryba - Jako zvířata v lese
Muž v Rybách vyzařuje sílu a dynamiku a třebaže se ve společnosti nedere do popředí, jeho osobnostě silně přitažlivá. Má široký okruh přátel. Jeho byt je otevřen skoro každému. Při rozhovoru často působí dojmem, že je duchem nepřítomný.
Fascinují ho ty ženy, z nichž vyzařuje smyslnost. Mohou mít v sobě klidně cosi dominujícího, to provokuje jeho mužnost. Muž v Rybách sice flirtuje a umí ženy okouzlit, s každou by si však nezačínal. za hezkým zevnějškem musí být také duch, jinak s ní ani neztratí slovo.
Tento muž určitě nesáhne k násilnostem, ale počíná si cílevědomě. A koneckonců ví, jak v ženě probudit žádost. Její erotogenní zóny najde rychle. Nechává se ráda sám také hýčkat. Potrpí si víc na zralé, zkušené ženy než na mladé dívky. Je mu jedno, zda má partnerka bezvadnou postavu. On hledá v každé ženě jemnost a ženskost, ale také mateřskost a sílu.
Hodí se k sobě? A proč?
Ryby - Beran
Toto je to pravé partnerství. Beran hraje rád svou roli ochránce a ryba se k němu velmi hodí. Ryba touží po bezpečí a Beran ví, že neulovit partnera jenom na jednu noc. V sexu je to podobně. Ryba se ráda podřizuje a přizpůsobuje a Beran toto miluje. Beran si ale nesmí ve vztahu počínat příliš egoisticky.
Ryby - Býk
Ryba je velmi nerozhodné stvoření a může Býkovi velmi rychle uniknout. Je senzitivní a vnímavá. Toto se Býkovi líbí, protože jeho vlastnosti lze na Rybě dobře uplatnit Býk se nemusí omezovat a může naplňovat noci zcela podle svých představ. Ryba se krásně přizpůsobuje.
Toto manželství může probíhat velmi uspokojivě.
Ryby - Blíženci
Tito se moc nepřitahují. Blíženec je extrovert a Ryba je introvertní. Možná to Blíženec příliš brzo vzdává. Ryba potřebuje důvěru, trpělivost a stabilní vztah. Toto jí Blíženec neumí poskytnout. Pravděpodobně ani k sňatku mezi těmito znameními nedojde.
Ryby - Rak
Tito lidé si jsou sympatičtí. Nemají problém spolu navazovat kontakty, protože si jsou povahově velmi blízcí. Vůdčí role se ujímá Rak a Ryba to ráda přijímá. Pro ně problémy neexistují a nemluví o nich. Sex s partnerem narozeným v Rybách může být pro Rak a velmi vzrušující. Ryba zase miluje, že Rak s ní zachází něžně a vnímavě.
Vyhlídka na harmonický vztah je dobrá.
Ryby - Lev
Toto není optimální partnerství, eroticky je zajímavější. Ryba se dokáže přizpůsobit a Lev tak bude spokojený. Lvu ale začne časem vadit jeho velká oddanost. Lev na své straně potřebuje někoho, s kým se bude moct čas od času dostat do konfliktu. Na psychické úrovni se v tomto vztahu odehrává příliš málo.
Ryby - Panna
Panna o Rybě ví, že nemá nejmenší šanci do duše Ryby prokouknout. Oba u sebe navzájem čekají na znamení, ale nikdy neudělá ten první krok. Partnerský vztah Panna-Ryby se sice vyskytuje zřídka, když však přece jen vznikne, funguje bezvadně.
Ryby - Váhy
Člověk ve Vahách se setkává s narozeným v Rybách jako se starým známým. Partnerský vztah se ale vyvíjí složitěji než na začátku. Vážné potíže v manželství nastávají jen tehdy, když opadne oboustranná přitažlivost. Partner ve Vahách pak dokáže být dost brutální a hodí svou Rybu zpátky do moře, ale pozor: něco podobného se může stát i Vahám.
Ryby - Štír
Konstelace s Rybou může být dobrá. V ní má Štír, ať už jde o muže nebo ženu, tichého ctitele a obdivovatele. Ryba cítí, že si s ním rozumí na vyšší úrovni. Člověk narozený v Rybách rozhodně není partnerem na jednu noc, i kdyby byla sebekrásnější, neboť on Štírovi cosi poskytuje. Ryba není člověkem rychlého rozhodování, zatímco Štír, jestliže něco za každou cenu chce, mu nedopřeje vždy dost času. Štír musí mít víc trpělivosti.
Ryby - Střelec
Nemusí to mezi nimi hned jiskřit, což odpovídá Střelcově vkusu. Střelce však nakonec dovede k tomu, aby se tím druhým zabýval, nekomplikovaná rybí povaha. Sex mezi němi je něžný. A přitom se Ryba dokáže partnerovi báječně přizpůsobit. To Střelce dokonce přiměje, že vynaloží více námahy než obvykle. Střelec má u Ryby strach před jejími hlubokými city. Jestliže ho však Ryba nepustí a zůstane neústupná, postupně Střelce získá a přesvědčí ho o tom, že pro něj neexistuje ideálnější partner. Ryba ale musí počítat, že bude velmi žárlit.
Ryby - Kozoroh
Také z tohoto setkání může vzejít úspěšný svazek. Třebaže člověk narozený v Rybách neupoutá Kozorohovu pozornost hned napoprvé, dovede trpělivě čekat na okamžik Kozorohovy slabosti. Kombinace ženy v Rybách s mužem Kozorohem potkávám řidčeji. Tento svazek by mohl být úspěšný, kdyby si oba partneři dopřáli trochu času, aby se jeden druhému přiblížil.
Ryby - Vodnář
Při prvním setkání si jsou sice docela sympatičtí, ale je to Ryba, která plave za Vodnářem. Mít však s Rybou společný hezký zážitek, to se tu zdá být nemožné. Vodnář celý den plýtvá fantazií a energií, ale pro ubohou Rybu pak už nic nezbývá. K rozladění dochází především v ložnici. Jako přátelství je kombinace skutečná trefa. K lidem v Rybách může mít Vodnář naprostou důvěru, oba spolu mohou vést důvěrné rozhovory.
Ryby - Ryba
Proč ne? Jestliže si dvě ryby správně rozdělí role, mohl by z nich být dokonce i pár. To mohou připisovat své vzájemné vnímavosti a pochopení, které jeden pro druhého má. Vzniknou-li v manželství problémy, pak většinou proto, že se ti dva vzájemně připravují o sílu. Jsou to jacísi citoví upíři a oba rychle zabřednou do studené všednosti.

Vodnář

7. ledna 2007 v 19:47 | Kajule |  HOROSKOPY

Vodnář

Žena Vodnář - Sex ve vodě
Žena ve Vodnáři má ráda všechno, co jí život zpříjemňuje a činí vlídnějším. Má plno energie a spoustu nápadů, je zvědavá a většinou v akci. A stále musí něco dělat, ale především chce mít legraci. Okruh jejích přátel nikdy nemůže být dost velký. Jestliže se s tím či oním rozkmotřila, rychle si najede někoho nového, kdo upoutá její pozornost. Na lidi, kteří ji dobře neznají, může působit poněkud nafoukaně a odměřeně.
Nikdo by to sice do ní neřekl, neboť je tolik mužů, kteří ji obklopují, ale ona sama je jako kaktusový květ, jenž rozkvétá jen zřídka. Pro ženu ve Vodnáři není v popředí živočišný pud. naopak, ona idealizuje lásku. Sex je pro ni nejkrásnější, když je s tímto ideálem spojen. Potřebuje něhu. Vodnářka je obdařena hravou fantazií, jíž dává přednost před tvrdým živočišným sexem.
Muž Vodnář - Smělý chlapec
Jeho vystupování je působivé. Vodnář je velmi společenský, a proto je neustále v pohybu, nejraději s přáteli, ale také sám. Je otevřený a zvídavý, nic pro něj není zajímavější než rozhovor lidmi, které ještě nezná. Svým zevnějškem působí Vodnář vždy poněkud chladně, vězí v něm však citlivý člověk. Nelze od něho vyžadovat, aby se přizpůsoboval. Na jistých věcech trvá, ale možná spíš jen slovně. Nevidí důvod, proč by se měl přít kvůli určitým názorům. Potřebuje delší čas, než se s někým sblíží.
Žena pro něj není objektem sexu. Nejdřív chce poznat její nitro, duši, přičemž si počíná pomalu a šetrně. Postel je pro Vodnáře jako velká dobrodružná louka s nesčetnými možnosti. Tou nejkrásnější hračkou je žena. Vodnář miluje v sexu experimentování, stále stejný sex ho nudí.
Hodí se k sobě? A proč?
Vodnář - Beran
Vodnářova nestálost velmi přitahuje Berany. Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnář je velký snílek. Vodnář se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sám překvapit. Vztah Beran-Vodnář může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý.
Vodnář - Býk
Býk a Vodnář nejsou naladěni na stejnou vlnovou délku. Vodnář rád mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost
Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o to Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti.
Vodnář - Blíženci
Praví společníci pro flirty a toulky. Vodnář je velmi vtipný, srdečný a mnohostranný jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického.V partnerském vztahu je Vodnář vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace.
Vodnář - Rak
Vodnář má pro Raka erotickou přitažlivost. Ovšem společné schůzky nedopadají dobře. Vodnář je neklidný, přelétavý, chodí pozdě a zapomíná na schůzky a to Rak těžce nese. Jsou to ale ideální sexuální partneři. Dovedou být oba velmi svůdní a smyslní. Na milostný poměr budou oba vzpomínat, manželství však nemá nejlepší vyhlídky.
Vodnář - Lev
Na Lva působí duchaplnost a vtipnost Vodnáře. Oba jsou založeni duchovně. Tento vztah by mohl být velmi romantický. Vodnář Lva mnohokrát předčí také v utrácení peněz. Ekonomicky bývá tento partnerská vztah pohroma.
Vodnář - Panna
V chaotickém Vodnáři se setkává pořádkumilovná Panna se svým protipólem. Z Vodnáře vyzařuje energie a mnohostrannost, přičemž člověka narozeného v Panně fascinuje také svou mystikou. Panna ví, že jí Vodnář dá hodně síly, že jí umožní se uvolni. Jestli Panna ve Vodnáři nevyvolá pocit, že omezuje jeho svobodu, může si ho udržet. Tak vydrží partnerský vztah věčně.
Vodnář - Váhy
Vodnář člověka ve Vahách zcela fascinuje, ale jsou to právě Váhy, které musí vyjít vstříc, aby se ti dva sblížili. Vodnáři jsou nároční. Kdo jim nedá správný nebo nový podnět, ten se vůbec nemusí namáhat.V erotice nacházejí oba partnera s podobnými představami.
V partnerském vztahu však Vodnář šprýmuje, je nevypočitatelný a obtížně udržitelný. Věrnost nesmí váhy rozhodně očekávat. Partner ve Vahách se však sám dopouští chyby, když otevřeně neřekne, co se mu nelíbí. Vodnář si pak jde svou cestou.
Vodnář - Štír
Setkání Vodnář a Štír je nejhezčí napoprvé. Štír je fascinován, Vodnář se s ním dá do hovoru. Výhled, že Štír s tímto znamením setrvá delší dobu, není právě velký. Oba jsou egoističtí, ani jeden není ochoten se ve svém často sobeckém chování omezit. Pro vztah, jak si ho představuje Štír, chybí Vodnáři vytrvalost. Pro Štíra bude té námahy brzy příliš, neboť on nebojuje, když chce něčeho dosáhnout.
Vodnář - Střelec
Muž Střelec instinktivně tuší, že žena Vodnářka chce být dobývána. Vodnář potřebuje trochu romantiky a pak se může jít rovnou na věc, a na to je Střelec odporník. Sex mezi těmito dvěma je pěkně prudký, ale oběma se líbí. Opačně si i žena ve Střelci s Vodnářem ráda popovídá, přičemž je již mezi řádky jasné, že musí skončit v posteli.
Výhodnější je tato kombinace v hezkém intenzivním románku, pro manželství by museli oba projeví více zralosti a vstřícnosti.
Vodnář - Kozoroh
S touto kombinací se setkáváme často. Podle úsloví, že protiklady se přitahují, se ti dva na sebe vrhnou, případně se Kozoroh nechá Vodnářem vznést do vzduchu a cítí, že je tento přívětivý vzdušný duch zcela jiný než on. Navíc ho k němu přitahuje jeho tajemnost. Kozoroh také ví, že ve Vodnáři nemá žádného průhledného ani jednoduchého partnera, ale přece mu nedokáže odolat. Vodnářovým šarmem se tady nechá strhnout dokonce i Kozoroh.
Vodnář - Vodnář
Zde se toho mnoho nedá říci, protože pro chaos není nic vidět. Přitom si ti dva dobře rozumějí, popovídají si spolu a zahrnují se ztřeštěnými nápady. Pokud spolu bydlí, může to být jedině náhoda. Mohlo by jít o nějakou formu kolektivního bydlení, kde ti dva netvoří pár a už vůbec společně neobstarávají nákupy - zato na večírcích se starají o dobrou náladu.
Vodnář - Ryby
Při prvním setkání si jsou sice docela sympatičtí, ale je to Ryba, která plave za Vodnářem. Mít však s Rybou společný hezký zážitek, to se tu zdá být nemožné. Vodnář celý den plýtvá fantazií a energií, ale pro ubohou Rybu pak už nic nezbývá. K rozladění dochází především v ložnici. Jako přátelství je kombinace skutečná trefa. K lidem v Rybách může mít Vodnář naprostou důvěru, oba spolu mohou vést důvěrné rozhovoryV

Kozoroh

7. ledna 2007 v 19:46 | Kajule |  HOROSKOPY

Kozozoh

Žena Kozoroh - Chladný oheň
Lidé si ji váží jako spolehlivé kolegyně, dobré kamarádky ale jako ženu se vším, co se pod tímto pojmem rozumí, ji berou spíš až na třetí pohled.Ženu v Kozorohu může člověk znát už dlouho, ale její opravdové přednosti poznává teprve postupně.Říká se o ní, že dává před společností přednost samotě, což je často pravda, ale stejně ráda je mezi lidmi, debatuje a vůbec se baví. Žena v Kozorohu dokáže být velice povýšená a svými nelítostnými komentáři se umí leckoho hluboce dotknout. Nemá ráda přetvářku. Umí do člověka dokonale prokouknout. Jestliže něco nevyjde tak, jak si to představovala, prodělá si své deprese a pak se z toho opět sama dostane.
Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě.S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti. Má-li partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, je brzy nevěrná. Partnery na sex si hledá sama.
Muž Kozoroh - V pohodlí monogamie
Na prvním místě je jeho povolání, potom on, pak dlouho nic a na konci, žena, kterou miluje. Mnohá žena si řekne, že před takovým mužem raději utéci. Ale tak zlé to zase není. Jen je třeba trochu nahlédnout do jeho nitra a odhalit jeho vtipnou, laskavou a dobromyslnou stránku. Muž Kozoroh je nepřístupný. Má impozantní a zajímavý zjev. Tento muž má svůj denní režim, do kterého mu nesmí nikdo zasáhnout. Kozoroh je pečlivý, ctižádostivý a má profesní úspěch.Muž Kozoroh potřebuje kolem sebe lidi, kteří sdílejí jeho koníčky. Většinou to nějak souvisí s tělesným pohybem.
Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný. Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy, vůči půvabům jiných žen je imunní.
Hodí se k sobě? A proč?
Kozoroh - Beran
Kozoroh je chladná rozvaha velmi zdrženlivá. Vlákat tuto zdrženlivou bytost ještě týž večer do postele je nepravděpodobné, ledaže by Beran uplatnil všechen svůj šarm. V posteli zjistí, že Kozoroh není tak zdrženlivý, jak na první pohled vypadá. Skopec může jít s Kozorohem hodně do extrémů.
Aby byl vzat harmonický, tak se Beran nesmí pouštět do svých každodenní zápasů.
Kozoroh - Býk
V sexualitě tu má Býk partnera, který je všemu přístupný. S Kozorohem nepotřebuje svádět a jde se přímo na věc. Býkovy by mohlo ve vztahu vadit, že Kozoroh nevyslovuje svá přání. Kozoroh je velmi uzavřená osoba. Také na nic nezapomíná, ani na hádky. Zato Býk rád zápasí.
Kozoroh - Blíženci
Kozoroh je pravý protiklad Blížence. Možná právě toto dává Blíženci pocit znovu se pokoušet o Kozoroha. V partnerském vztahu se musí Blíženec utkat s Kozorohem v mnoha zápasech, které mu často nejen zkazí náladu, ale také mu způsobí deprese, zejména, když Kozoroh ukáže svou tvrdohlavost.
Ve společném životě se bude Blíženec cítit jako ve vězení.
Kozoroh - Rak
V partnerské vztahu přináší Kozoroh dokonalé soucítění a pochopení, ale jen tehdy, když to práce vyhovuje jemu. Jeho povolání a zájmy jsou mu přednější a na to si musí Rak zvyknout. Kozoroh je netrpělivý a Rak se ho snaží zpomalit. S sexu se představy obou míjejí. Kozoroh neumí dát Rakovi tolik něžnosti, kolik potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelství je naprosto myslitelné, ne partnerský život.
Kozoroh - Lev
Buď se nepotkají, nebo je zasáhne osud. Tady to jiskří díky proměnlivosti Lva až v pozdějším věku. Kozoroh Lva neustále provokuje k debatám a sporům. Pro Lva tento vztah není žádný med. Na druhou stranu se může Lev na Kozoroha spolehnout. V erotickém ohledu si Lev s Kozorohem buď vůbec nerozumí, nebo se společně dostanou do sedmého nebe.
Kozoroh - Panna
Kozoroh i Panna si spolu rozumí, mají bezvadné chování a jsou vzdělaní. Panně dělá problém vylákat Kozoroha z ulity. Obě znamení potřebují dostatečný čas, než se sblíží, neboť ani Kozoroh není člověk ,který se rychle rozhoduje. Jestliže se vyvine vztah, tak bude velmi dlouho trvat.
Kozoroh - Váhy
Oba mají podobné vnímání, oba se sbližují opatrně, ale jejich vzájemný zájem vzrůstá.čase na Váhy působí Kozoroh hodně silácky a drsně. Pro ženy ve Vahách je muž v Kozorohu prostě příliš jiný. Jeho sex je jednoduchý, zatímco pro ni je cennější vynalézavost a především vnímavost. Kozoroh působí dojmem,jako by se při sexu jen uvolňoval, třebaže to tak nutně nemusí být. On však občas své pravé city prostě neprojevuje a to Váhu uvádí do nejistoty.
Partnerský vztah pravděpodobně nebude funkční.
Kozoroh - Štír
Štír dokáže přivést Kozoroha k flirtování. Kozoroh je náhle šarmantní a hovorný. Existuje tu samozřejmě erotická přitažlivost, ale k rozhodnému kroku před práh ložnice dojde jen zřídka. Kozoroh stále udržuje určitý odstup, což Štíra uvádí do nejistoty.
Často to bývá nevázaný sex, čím může Štír Kozoroha obšťastnit, neboť i ten má někdy sklon k výstřednostem. Vyjde to však jen tehdy, když je Kozoroh ochoten se podřídit.
Kozoroh - Střelec
Konečně se setkali dva, kteří ví, co chtějí. Na to oba dlouho čekali. Kozoroh vyzařuje spolehlivost a imponuje Střelcovi svým vystupováním. Střelec brzy pochopí, že se setkal s někým, kdo mu nebude dělat scény ani potíže, kdo mu ponechá volnost a nepůjde mu na nervy. Kozoroh jakožto partner zpočátku hodně toleruje, ale postupně se pokouší uspořádat vztah stále více podle vlastních představ, a ty se vždy neshodují s představami Střelce.
Kozoroh - Kozoroh
Důvěřují si od prvního setkání. Vědí, že jeden ve druhém potkal člověka svého druhu, a to jim dává pocit uvolněnosti. Dokonce spolu flirtují, aniž se cítí zavázáni k dalším krokům. V tomto svazku pravděpodobně stejně nevznikne nic víc než sympatie. Oba totiž instinktivně cítí, že by spolu dlouho žít nedokázali.
Kozoroh - Vodnář
S touto kombinací se setkáváme často. Podle úsloví, že protiklady se přitahují, se ti dva na sebe vrhnou, případně se Kozoroh nechá Vodnářem vznést do vzduchu a cítí, že je tento přívětivý vzdušný duch zcela jiný než on. Navíc ho k němu přitahuje jeho tajemnost. Kozoroh také ví, že ve Vodnáři nemá žádného průhledného ani jednoduchého partnera, ale přece mu nedokáže odolat. Vodnářovým šarmem se tady nechá strhnout dokonce i Kozoroh.
Kozoroh - Ryby
Také z tohoto setkání může vzejít úspěšný svazek. Třebaže člověk narozený v Rybách neupoutá Kozorohovu pozornost hned napoprvé, dovede trpělivě čekat na okamžik Kozorohovy slabosti. Kombinace ženy v Rybách s mužem Kozorohem potkávám řidčeji. Tento svazek by mohl být úspěšný, kdyby si oba partneři dopřáli trochu času, aby se jeden druhému přiblížil.

Střelec

7. ledna 2007 v 19:45 | Kajule |  HOROSKOPY

Střelec

Žena Střelec - Ať žije velkorysost
Ať se žena narozená ve Střelci objeví kdekoli, je neustále v pohybu. Žena ve Střelci má co na srdci, to na jazyku. Svět lží a intrik jí je cizí, neboť je přímočará a čestná. Má ráda živou zábavu , nejraději s nejdůvěrnější přítelkyní, což je ten nejlepší prostředek proti nudě.Vášnivá milostná noc, nové dobrodružství je s to ženu Ve Střelci dokonale obrátit vzhůru nohama.
Při hledání toho "pravého" ujde žena ve Střelci dlouhou cestu, která jí přináší mnoho zkušeností, ale také mnohá zklamání. Jde-li o sex, nezná stud ani zábrany. Na ženě ve Střelci nefascinuje ani tak smyslnost sama jako spíš její chuť být smyslná. vyzařuje z ní otevřenost a ochota ke všemu. Žena ve Střelci se dokáže obejít bez delší předehry, nikoli však bez něžné hodinky poté. Nejraději leží v ještě rozválené posteli, schoulená na partnerově rameni. Tato žena v postatě stále hledá něhu a chápavého partnera, s nímž pak tráví společné chvíle mazlení.
Muž Střelec - Lovec rozkoše
Muže Střelce prostě nelze přehlédnout. Nejen proto, že ztělesňuje to, čemu se říká "opravdový chlap", ale protože je šarmantní, duchaplný a vtipný. Jakmile vstoupí do místnosti atraktivní žena, muž Střelec si počíná jako sameček v říji. Tento muž nevychází dobře jenom se ženami. Vůbec má v sobě jistou neodolatelnost, která mu v životě leccos usnadňuje, především v povolání.
Muž Střelec "investuje" do partnerského vztahu hodně. Za to od své milé očekává fyzickou i dušení harmonii. Má ale také vysoké požadavky na ženu, a proto jeho románky nemívají dlouhé trvání. Tento muž velmi touží po ženách.
Většinu času věnuje Střelec tomu, aby partnerku vzrušoval a laskal, ale také má rád, když je občas i ona trochu aktivní.Žena,která žije s mužem Střelcem delší dobu, by mohla potvrdit, že má vždycky po ruce nějaké překvapení. sexu nesmí být nuda, a proto si stále vymýšlí něco nového.
Hodí se k sobě? A proč?
Střelec - Beran
Střelec má sklon k pesimismu a toto Berana nepřitahuje. Může se ovšem od Berana nakazit jeho lehkostí a dobrou náladou. Beran pokládá Střelcovy trudnomyslné okamžiky za slabosti. Jestliže ho ale pochopí, vyplatí se mu, aby se partnerem v tomto znamení zabýval. Beran zažívá se Střelcem příjemné chvilky erotiky, neboť Střelec je oddaný partner.
Střelec - Býk
Na Střelci nejde vidět, jeho touha po volnosti a nezávislosti, Býk však za jeho přísným vzezřením často instinktivně vycítí čistou touhu po sexu. Střelcova rozkošnická přirozenost vychází pudovému Býkovi velice vstříc. Sex postrádá erotiku a je velmi přímočarý. V sexuálním životě to není problém, ale v partnerském ano. Střelec má sklon k hloubání a melancholii a Býk se ho snaží dostat na zem. Tato námaha se však nemusí vyplatit.
Střelec - Blíženec
Střelcovi se daří neklidného Blížence spoutat. Blíženec to nepozná hned, proto se nebrání. Střelec totiž působí jako upřímná a bezelstná osobnost. Střelec se nechává svést a poskytne Blíženci pocit svedeného.
V partnerském vztahu dává Blíženci pocit jistoty, ale na druhé straně i prostor, který Blíženec potřebuje. Toto soužití je velmi harmonické.
Střelec - Rak
Dráhy těchto lidí se kříží jen málokdy, protože každý mají jiný cíl.Střelec bude Rakovi připadat podezřele, protože je neklidný. Střelec může ale Raka v sexuálním životě obohatit svými zkušenostmi. Oba mají sobě co nabídnout.Rak musí poskytnout tomu druhému velký pocit svobody, protože Střelec má sklon podvádět.
Střelec - Lev
Tady se setkávají dvě velké energie a dochází k velkému třesku. Vztah je ale také proto velmi krátký. Střelec je velmi svobodomyslný a Lev si ho nedokáže upoutat na sebe. Je to škoda, protože to mezi oběma sexuálně hodně jiskří. Oba dokáží ve vztahu ctít svou nezávislost, Střelec ale očekává víc tolerance. Jestliže Lev toho hodně překousne, tak vztah může být velmi krásný.
Střelec - Panna
Člověk narozený ve Střelci má zajímavé charisma, hodně elánu a je obklopen jistou nepřístupností, která Panny neustále přitahuje. Tito dva vedou ty nejzajímavější rozhovory a diskuse, oba objevují společné koníčky. Sex je přivádí do extáze. I přes toto milostný vztah obvykle ztroskotá, ale zůstávají spolu přáteli. Je to její druh pro důvěrné rozhovory a příjemné večery.
Střelec - Váhy
Tento vztah je plný hádek. Snad je tomu tak, proto, že oba partneři od sebe příliš mnoho očekávají. Střelec potřebuje hodně sexu a fyzického kontaktu, toto zrovna pro Váhu není podstatné. Když Váha Střelce odmítne, tak Střelce ztratí.
Střelec - Štír
Tady by chtěl být člověk u toho, neboť Štír a Střelec v posteli... to už je tedy něco! Střelec rád spolupracuje ve všem, co mu Štír v oblasti erotického vzrušování nabízí. Štír se tu nemusí nijak zvlášť namáhat, protože Střelec se neupejpá. Třebaže se Štír užšímu vztahu se Střelcem brání, osud ho s tímto člověkem neustále svádí dohromady, dokonce i na delší dobu. V žárlivosti překonává Střelec Štíra. Ti dva tvoří pár, i když to někdy vypadá, jako by ani pár nebyli.
Střelec - Střelec
Když se setkají dva Střelci, mohli by se možná vzájemně odstřelit, ale protějšek vlastně není tím objektem, který jsme hledali, spíš se ti dva nesnášejí. Je nepravděpodobné, že se vůbec sblíží, protože každý má svůj revír, v němž loví. Pro společný partnerský vztah jsou oba příliš neklidní. Vzájemně se ovlivňují špatnou náladou, místo aby z ní jeden druhého dostával.
Střelec - Kozoroh
Konečně se setkali dva, kteří ví, co chtějí. Na to oba dlouho čekali. Kozoroh vyzařuje spolehlivost a imponuje Střelcovi svým vystupováním. Střelec brzy pochopí, že se setkal s někým, kdo mu nebude dělat scény ani potíže, kdo mu ponechá volnost a nepůjde mu na nervy. Kozoroh jakožto partner zpočátku hodně toleruje, ale postupně se pokouší uspořádat vztah stále více podle vlastních představ, a ty se vždy neshodují s představami Střelce.
Střelec - Vodnář
Muž Střelec instinktivně tuší, že žena Vodnářka chce být dobývána. Vodnář potřebuje trochu romantiky a pak se může jít rovnou na věc, a na to je Střelec odporník. Sex mezi těmito dvěma je pěkně prudký, ale oběma se líbí. Opačně si i žena ve Střelci s Vodnářem ráda popovídá, přičemž je již mezi řádky jasné, že musí skončit v posteli.
Výhodnější je tato kombinace v hezkém intenzivním románku, pro manželství by museli oba projeví více zralosti a vstřícnosti.
Střelec - Ryba
Nemusí to mezi nimi hned jiskřit, což odpovídá Střelcově vkusu. Střelce však nakonec dovede k tomu, aby se tím druhým zabýval, nekomplikovaná rybí povaha. Sex mezi něma je něžný. A přitom se Ryba dokáže partnerovi báječně přizpůsobit. To Střelce dokonce přiměje, že vynaloží více námahy než obvykle. Střelec má u Ryby strach před jejími hlubokými city. Jestliže ho však Ryba nepustí a zůstane neústupná, postupně Střelce získá a přesvědčí ho o tom, že pro něj neexistuje ideálnější partner. Ryba ale musí počítat, že bude velmi žárlit

Štír

7. ledna 2007 v 19:44 | Kajule |  HOROSKOPY

Štír

Žena Štír - Drsná i sladká
První, čeho si člověk na ženě ve Štíru všimne, je její silný, ale příjemný hlas. Nelze sice zrovna tvrdit, že je hezká, ale sex-appeal se jí rozhodně nedá upřít. Ten se však objeví až na druhý pohled.
Pro své bližní je žena ve Štíru většinou dobrou kamarádkou, na niž se lze spolehnout a jíž lze svěřit tajemství. Než k tomu dojde, potřebuje samozřejmě určitý čas, neboť je od přírody nedůvěřivá. Pro ženu ve Štíru je přátelství velice cenné a ona je pro své přátele ochotná nesmírně mnoho udělat. Stejně jako přátelství bere žena ve Štíru velmi vážně i lásku.
Ve výběru milenců je žena ve Štíru neobyčejně náročná. I když hledá jen dobrodružství na jednu noc, během nejkratší doby ví, zda dotyčný muž odpovídá jejím měřítkům. Žena ve Štíru svá přání nijak netají. Rovnou a bez obalu řekne, co chce. Je aktivní a nápaditá, a totéž čeká i od svého milence. Klade na něj stejně vysoké nároky jako na lidi, jimiž je denně obklopená.
Muž Štír - Umění ovládat se
Leckterý muž na něj hledí závistivě a klade si otázku, proč právě jemu se neustále daří, že se stýká s nejkrásnějšími ženami. Na suveréna je vlastně příliš zdrženlivý, někdy působí téměř plaše. Na Štírovi vás zaujme jeho přirozenost. Vyzařuje dobrou náladu a jakousi lehkost, v podstatě však patří k nejsložitějším znamením zvěrokruhu. Nenechá se jen tak snadno prokouknou a otevřeně se chová nanejvýš ke starým přátelům, sotva však k přítelkyním.Stále ho vzrušuje neznámé, trvale hledá nové úkoly.Jde za svým cílem, dokud je cesta přehledná a lze ji zdolat bez potíží. Lidem, které nemá rád, neustupuje.
Partnerka ho nesmí vodit za ručičku ani poučovat, tím méně se pak v posteli ujímat vedení, to pak v posteli ujímat vedení, to pak noc skončí, ještě než vůbec začala. Když jí poprvé políbí, ví se, zda to myslí vážně, nebo jen něco předstírá. Vzrušeného muže Štíra lze nejlépe srovnat s letní bouří. Svou touhu potřebuje uspokojit, stáná chtíčem, teď to musí jít rychle. Štír má určitý sklon k násilnostem, jeho partnerka musí přinejmenším počítat s modřinami.Při sexu se Štír sice chová jako silný chlap, nikdy však jako egoista. Sex je závažná věc, a on by rád, aby se líbil i jeho milované.
Hodí se k sobě? A proč?
Štír - Beran
Štír má s Beranem společnou vysokou fyzickou energii. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Tento vzat nepřinese harmonii. Ale v eroticko-sexuálním ohledu se shodují. Toto si můžou vychutnat při delším vztahu.
Štír - Býk
Mají společný sklon ukájet své smyslové rozkoše, proto se sblíží v posteli. Štír se rád odváže a s tím si Býk se svým erotickým šarmem u vystačí. Všední den může být pro Býka velice namáhavý, ale také velmi harmonický, ovšem za předpokladu, že Býk toto zkoušku trpělivosti vydrží. Štír je pro Býka věrný partner a nemá sklon k nevěře.
Štír - Blíženec
Blíženec vidí ve Štíru člověka, který mu může poskytnout nové vzrušení. Štír je aktivní, obratný a díky tomu se k sobě automaticky hodí. Štír je sexuálně otevřený a s Blížencem si vyhraje. Vždy si vyjdou vstříc. Když to v partnerském životě Blíženec přežene, tak ho Štír stáhne. Blíženec naopak poskytuje Štírovy větší elán do nových věcí.
Štír - Rak
Štír zasahuje do Rakova života jako blesk z čistého nebo a Raka okamžitě odzbrojí. Rak se od ní nechá svádět, nehledě na to, že Štír po ničem jiném netouží. Sx mezi Rakem a Štírem je senzitivní a současně vášnivý. Toto bude Raka bavit, dokud nebude chtít Štír experimentovat. Oba mají vlasnosti, které navzájem hledají. Štír je velmi žárlivý! Jediné negativum tohoto vztahu je přemíra emocí. Dojde-li k hádce, pak opravdu lítají třísky.
Štír - Lev
Toto je naprosto náhodná známost. Stává se to, když je Štír v nouzi a panice - když v jistém smyslu prohrál - , a Lev toho cudáka hrdě a odvážně vysvobodí. Vztah většinou začíná vášnivě, ale potom chladně doznívá. Většinou vztah ukončí Lev. Je to tím, že Lev namá rád tahání za nos a toto dělá Štír s oblibou.
Štír - Panna
Štírovo vystupování, sebejisté, elegantní a obratné, způsobí, že Panna zírá plna obdivu s otevřenými ústy. Člověk ve Štíru toti na Pannu působí poněkud tajemně. Panny se možná poněkud přeceňují, jestli věří, že by mohly proniknout do Štírova nitra. Ten je totiž velmi uzavřený, a když nechce, prostě to nejde. Štírův sex je velmi zvláštní, nehledě na to, že si pro sebe nárokuje vůbčí roli. Panna časem nutně zjistí, že už nemá sílu na to, aby si Štíra opravdu udržela. Chce ho spoutat, zabrat jen pro sebe. Výhledy na harmonické soužití těch dvou jsou špatné.
Štír - Váhy
Štír je Vahám okamžitě sympatický. Sex a erotika se také na této kombinaci podílí nejméně ze sedmdesáti procent. Váhy vidí ve Štírovi člověka, který ji co nejbezpečněji povede životem. Jestli se Váhy opět jednou nemohou rozhodnout, propásnou svou velkou šanci. Štír potřebuje rychlé jednání. Manželství je v této kombinaci úspěšné.
Štír - Štír
V této konstelaci spolu muži a ženy právě jemně nezacházejí. Však se také spolu nestýkají, aby se "párovali", ale aby spolu bojovali. Také je víc než nepravděpodobné, že by ti dva spolu sdíleli ložnici, byť jen na jednu noc - ledaže by je na procházce překvapila bouřka nebo že by si vyměnili role. Tento vztah se dá představit jako přátelství.
Štír - Střelec
Tady by chtěl být člověk u toho, neboť Štír a Střelec v posteli... to už je tedy něco! Střelec rád spolupracuje ve všem, co mu Štír v oblasti erotického vzrušování nabízí. Štír se tu nemusí nijak zvlášť namáhat, protože Střelec se neupejpá. Třebaže se Štír užšímu vztahu se Střelcem brání, osud ho s tímto člověkem neustále svádí dohromady, dokonce i na delší dobu. V žárlivosti překonává Střelec Štíra. Ti dva tvoří pár, i když to někdy vypadá, jako by ani pár nebyli.
Štír - Kozoroh
Štír dokáže přivést Kozoroha k flirtování. Kozoroh je náhle šarmantní a hovorný. Existuje tu samozřejmě erotická přitažlivost, ale k rozhodnému kroku před práh ložnice dojde jen zřídka. Kozoroh stále udržuje určitý odstup, což Štíra uvádí do nejistoty.
Často to bývá nevázaný sex, čím může Štír Kozoroha obšťastnit, neboť i ten má někdy sklon k výstřednostem. Vyjde to však jen tehdy, když je Kozoroh ochoten se podřídit.
Štír - Vodnář
Setkání Vodnář a Štír je nejhezčí napoprvé. Štír je fascinován, Vodnář se s ním dá do hovoru. Výhled, že Štír s tímto znamením setrvá delší dobu, není právě velký. Oba jsou egoističtí, ani jeden není ochoten se ve svém často sobeckém chování omezit. Pro vztah, jak si ho představuje Štír, chybí Vodnáři vytrvalost. Pro Štíra bude té námahy brzy příliš, neboť on nebojuje, když chce něčeho dosáhnout.
Štír - Ryba
Konstelace s Rybou může být dobrá. V ní má Štír, ať už jde o muže nebo ženu, tichého ctitele a obdivovatele. Ryba cítí, že si s ním rozumí na vyšší úrovni. Člověk narozený v Rybách rozhodně není partnerem na jednu noc, i kdyby byla sebekrásnější, neboť on Štírovi cosi poskytuje. Ryba není člověkem rychlého rozhodování, zatímco Štír, jestliže něco za každou cenu chce, mu nedopřeje vždy dost času. Štír musí mít víc trpělivosti

Váhy

7. ledna 2007 v 19:43 | Kajule |  HOROSKOPY

Váhy

Žena Váha - Akt se zrcadlem
Žena narozená ve Vahách působí vznešeně, sebejistě, poněkud chladně. Než vyjde z domu, celé hodiny stráví tím, aby vypadala dokonale, a také se jí to podaří. Ona rozhodně ví, že pořádek musí být. Je to člověk s estetickým cítěním. dokáže dlouho žít s partnerem, aniž by ho skutečně milovala. Její city bývají často velmi povrchní nebo jen krátkodobé.
Žena ve Vahách dává partnerovi od začátku na vědomí, že není žádnou pevností, již musí násilím dobýt. Miluje dlouhou předehru, při níž by muž měl vnímat a obdivovat její krásu. Je si vědoma svého sex-appealu. Rozumí nejen vlastnímu tělu, nýbrž vytuší také potřeby partnerovy. Muž u ní nesmí projevit žádné animální sklony ani si nesmí počínat hrubě. To nenávidí. Váha miluje rozmazlování.
Muž Váha - Tichá voda břehy mele
Nemusí být právě nápadná, avšak šarmantnímu, mladistvému úsměvu tohoto muže lze stěží odolat. Ženy si musí zvyknou, že nikdy nepoznají, jestli je plachý nebo nemá zájem. Není to dotěra. Je vtipný, roztomilý a hovorný. Rychle se zamiluje a umí si ji získat, ale když ta konečně svolí, on kupodivu náhle ani neví, jestli oni stojí.
Žena by měla předem vědět, že se u Váhy musí chopit sama iniciativy.Tento muž jde jen zřídka s nějakou ženou do postele ještě týž večer. Pro muže ve Vahách milostný akt neznamená spěch, nýbrž zážitek. S Váhou lze dlouho žít, ale za celý život ho člověk opravdu nepozná. Tváří se smutně, ale tvrdí, že se má dobře. Nikdy nepoznáte, co se skrývá za jeho chmurnou tváří.
Hodí se k sobě? A proč?
Váha - Beran
Toto jsou protiklady. Agresivní Berana a vyrovnaná a klidná Váha. Jestliže se k sobě přiblíží, tak zjistí, co je opravdu spojuje - radost ze sexu. Lidé narození ve Vahách potřebují partnera, který je zasvětí do tajů erotiky. To vše Váze Beran poskytne. Váha ale netouží jenom po sexu, ale po harmonickém vztahu a zde to může zaskřípat.
Váha - Býk
Váhy touží po harmonii a dovedou se impulzivnímu partnerovi ve znamení býka přizpůsobit. Váhy potřebují vnímavost. Váhy nejsou sexuálně moc založeny a tu přichází vhod Býkova neústupnost, protože býk umí prorazit ledy Vah. Býk musí dávat pozor, aby Váhy zůstávaly neustále v rovnováze.
V ložnici se ujímá vedení Býk a musí být k partnerovi velmi vnímavý. Je to příjemný vztah a vyhlídky na dlouhé soužití jsou zde příznivé.
Váha - Blíženec
Tato kombinace je optimální. Váhy touží po vyrovnanosti, zatímco Blíženec se neustále stará o to, aby misky vah rovnováhu ztrácely. I přes toto se navzájem přitahují. Váhy jsou zdrženlivé a Blíženci hýří energií, brzy zjistí, že se velmi přitahují. Váhy dávají Blíženci hodně věcí dobrovolně a Blíženci se to líbí. Jejich erotická fantazie je velmi blízká a Blíženec dává Váze si tyto fantazie plnit. Toto spojení je skutečná trefa.
Váha - Rak
Váha nedokáže k lidem přistupovat uvolněně a to Rakovi stěžuje situaci, protože rád svádí. Když se mu to podaří a bude trpělivý, tak se mu může Váha plně otevřít. Váha je nanejvýš žárlivá a dokáže vytvořit Rakovi dusnou atmosféru, protože Rak rád flirtuje. Šance tohoto vztahu spočívá v tom, že oba touží po harmonii a během času se dokáží dokonale přizpůsobit.
Váha - Lev
Váhy sice Lvu poskytují pocit, že má převahu, tajně se ho však snaží ovládnout a profitují především ze lví velkorysosti. Dvě tváře partnera ve Vahách Lva matou.Ženě ve Lvu by se docela mohl podařit partnerský vztah s mužem ve Vahách, aniž by ztratila své dominantní postavení. Muži ve Vahách se rádi nechávají hýčkat, ale také je lze snadno uspokojit,protože nemají přehnané nároky. Komplikace ale nastávají v sexu. Člověk se Vahách sice také hledá vyrovnanost a harmonii, ale v jiné rovině než Lev.
Váha - Panna
Váhy mohou být pro skeptickou Pannu nebezpečné. Ještě než se ti dva sblíží, jsou si už zase z cesty, aby se někdy náhodou opět setkali. Ale pak se opravdu srazí, a to tak, že se rozchod zdá nemožný. Člověk narozený ve Vahách pannu tělesně přitahuje. V sexu se navzájem přitahují a přizpůsobují. Zanícení, vzájemná touha v tomto vztahu rychle vyhasíná. Panna potřebuje lásku bez zábran, partner ve Vahách se projevuje jako velice povrchní a s city Panny si zahrává. Panna i Váhy mají dostatek fantazie k harmonickému partnerství.
Váha - Váha
Aby mohl člověk ve Vahách mít harmonický vztah, potřebuje partnera se zcela jinou povahou. V partnerovi narozeném ve stejném znamení vidí jen svůj zrcadlový odraz, a ten vlastně vidět nechce. Erotická jiskra nepřeskočí. Oba partneři ve znamení Vah proti sobě stojí jako dva velcí konkurenti.
Že by bylo uzavřeno manželství mezi touto dvojicí je velmi nepravděpodobné.
Váha - Štír
Štír je Vahám okamžitě sympatický. Sex a erotika se také na této kombinaci podílí nejméně ze sedmdesáti procent. Váhy vidí ve Štírovi člověka, který ji co nejbezpečněji povede životem. Jestli se Váhy opět jednou nemohou rozhodnout, propásnou svou velkou šanci. Štír potřebuje rychlé jednání. Manželství je v této kombinaci úspěšné.
Váha - Střelec
Tento vztah je plný hádek. Snad je tomu tak, proto, že oba partneři od sebe příliš mnoho očekávají. Střelec potřebuje hodně sexu a fyzického kontaktu, toto zrovna pro Váhu není podstatné. Když Váha Střelce odmítne, tak Střelce ztratí.
Váha - Kozoroh
Oba mají podobné vnímání, oba se sbližují opatrně, ale jejich vzájemný zájem vzrůstá.čase na Váhy působí Kozoroh hodně silácky a drsně. Pro ženy ve Vahách je muž v Kozorohu prostě příliš jiný. Jeho sex je jednoduchý, zatímco pro ni je cennější vynalézavost a především vnímavost. Kozoroh působí dojmem,jako by se při sexu jen uvolňoval, třebaže to tak nutně nemusí být. On však občas své pravé city prostě neprojevuje a to Váhu uvádí do nejistoty.
Partnerský vztah pravděpodobně nebude funkční.
Váha - Vodnář
Vodnář člověka ve Vahách zcela fascinuje, ale jsou to právě Váhy, které musí vyjít vstříc, aby se ti dva sblížili. Vodnáři jsou nároční. Kdo jim nedá správný nebo nový podnět, ten se vůbec nemusí namáhat.V erotice nacházejí oba partnera s podobnými představami.
V partnerském vztahu však Vodnář šprýmuje, je nevypočitatelný a obtížně udržitelný. Věrnost nesmí váhy rozhodně očekávat. Partner ve Vahách se však sám dopouští chyby, když otevřeně neřekne, co se mu nelíbí. Vodnář si pak jde svou cestou.
Váha - Ryba
Člověk ve Vahách se setkává s narozeným v Rybách jako se starým známým. Partnerský vztah se ale vyvíjí složitěji než na začátku. Vážné potíže v manželství nastávají jen tehdy, když opadne oboustranná přitažlivost. Partner ve Vahách pak dokáže být dost brutální a hodí svou Rybu zpátky do moře, ale pozor: něco podobného se může stát i Vahám

Panna

7. ledna 2007 v 19:42 | Kajule |  HOROSKOPY

Panna

Žena Panna - Na stopě skryté rozkoši
Má vybrané způsoby a dokonalý, pěstěný zevnějšek. už proto upoutává jen určitou kategorii mužů, udržuje však tak jako tak odstup a podvědomě dává najevo, s kým by se ráda dala do hovoru a s kým ne. Při zábavě se většinou chová zdrženlivě, vážně a důstojně. Je skromná a zdrženlivá.
Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se toho s ním tolik nadělá. Nemá ráda, když ji někdo překvapí. A pokud by se jí mělo stát, že byl šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom nijak moc mluvit. Žen a Panně jinak obvykle vyčkává, jak se vztah vyvine, pak lze myslet i na sex. Partnerovi bude vykládat, že i duševní stránka je ve vztahu mezi mužem a ženou důležitá a že ten, kdo vidí jen čistě fyzické aspekty, nechápe správný význam milování.
Muž Panna - Džentlmen mezi milenci
Jestliže se o někom mluví, že je vždycky "jako ze škatulky", pak je to muž v Panně. Je to dobrý a trpělivý posluchač, je svědomitý, uvolněný a plný humoru. Ženy jsou pro muže v Panně cosi zcela kuriózního. Tyto bytosti musí nejdříve důkladně zkoumat, a to tak dlouho, dokud není přesvědčen, že jistá žena splňuje všechny předpoklady a že si ho zasluhuje. V těchto těžkých zkouškách zřejmě jen málokdo obstojí, proto muži Panny zůstávají často sami a svobodní.
Dává ženě najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotykprstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapis. Muž v panně si užívá sexu, má-li na něj čas a - ovšem - také chuť. Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě.
Hodí se k sobě? A proč?
Panna - Beran
Beranova odvážnost podněcuje fantazii zdrženlivé Panny. Panna instinktivně ví, že Beran na lovu se jí snaží obtočit kolem prstu. Beran musí dát Panně předehru, aby se roztoužila.
V tomto vztahu bude mít Beran pocit, že je dominantní, ale ve skutečnosti je to Panna, která drží otěže v rukou.
Panna - Býk
Velmi se přitahují. Panny potřebují neustálé povzbuzování a vzrušení a to u Býka nachází. Býk musí dbát na to, aby neupustil uzdu svému temperamentu, aby to Pannu nevylekalo. Partnerství v této konstalaci může fungovat.
Panna - Blíženec
Blíženec musí počítat s tím, že Panna se od něho nenechá ovlivnit. Panna je velice zdrženlivá, senzitivní a introvertní, naprostý protiklad Blížence. Nenechá jen tak nahlédnout do své duše. Blíženec si musí počínat velmi opatrně.
Panna - Rak
V tomto seznámení se musí chopit iniciativy Rak, protože Panna je plachá a zdrženlivá. Rak se musí snažit, aby Panna roztála a nebyla tak chladná. Pokud jde o praktické vlohy, má Panna před Rakem jisté přednosti. V partnerském vztahu by Panna snad mohla částečně dostat pod kontrolu chaos v Rakově všedním dnu. Kromě toho jsou oba vnímaví. Ani jeden z nich nemá sklon k hádkám. V partnerském životě by proto neměli být problémy.
Panna - Lev
Lépe funguje vzah mezi Lvicí a Pannou, protože Lev ženu v Panně moc nepřitahuje.Lev si nemůže nikdy být jistý svou partnerkou , protože ta se skrývá za maskou. Je přítulná, ale někdy se chová chladně. Když ale Lev svou Pannu miluje, tak mohou spolu harmonicky žít.
Panna - Panna
Pravděpodobnost, že se žena a muž v Panně setkají a sblíží se, je velmi malá. Právě Panny potřebují protiklady a třecí plochy, aby je nějaký člověk vůbec zajímal. Zde si jsou však muž a žena příliš podobní. Eroticky mají pochopitelně mnoho společných rysů, ale pak bohužel už žádná jiskra nepřeskočí. Na láskyplná partnerský vztah, jsou oba příliš vypočítaví. Časem vznikne určitá prázdnota, neboť maximum, co každý z nich tomu druhému může nabídnout, je ochota ke kompromisu. V konstelaci Panna-Panna se vlastně nejlíp daří přátelství.
Panna - Váhy
Váhy mohou být pro skeptickou Pannu nebezpečné. Ještě než se ti dva sblíží, jsou si už zase z cesty, aby se někdy náhodou opět setkali. Ale pak se opravdu srazí, a to tak, že se rozchod zdá nemožný. Člověk narozený ve Vahách pannu tělesně přitahuje. V sexu se navzájem přitahují a přizpůsobují. Zanícení, vzájemná touha v tomto vztahu rychle vyhasíná. Panna potřebuje lásku bez zábran, partner ve Vahách se projevuje jako velice povrchní a s city Panny si zahrává. Panna i Váhy mají dostatek fantazie k harmonickému partnerství.
Panna - Štír
Štírovo vystupování, sebejisté, elegantní a obratné, způsobí, že Panna zírá plna obdivu s otevřenými ústy. Člověk ve Štíru totiž na Pannu působí poněkud tajemně. Panny se možná poněkud přeceňují, jestli věří, že by mohly proniknout do Štírova nitra. Ten je totiž velmi uzavřený, a když nechce, prostě to nejde. Štírův sex je velmi zvláštní, nehledě na to, že si pro sebe nárokuje vůdčí roli. Panna časem nutně zjistí, že už nemá sílu na to, aby si Štíra opravdu udržela. Chce ho spoutat, zabrat jen pro sebe. Výhledy na harmonické soužití těch dvou jsou špatné.
Panna - Střelec
Člověk narozený ve Střelci má zajímavé charisma, hodně elánu a je obklopen jistou nepřístupností, která Panny neustále přitahuje. Tito dva vedou ty nejzajímavější rozhovory a diskuse, oba objevují společné koníčky. Sex je přivádí do extáze. I přes toto milostný vztah obvykle ztroskotá, ale zůstávají spolu přáteli. Je to její druh pro důvěrné rozhovory a příjmné večery.
Panna - Kozoroh
Kozoroh i Panna si spolu rozumí, mají bezvadné chování a jsou vzdělaní. Panně dělá problém vylákat Kozoroha z ulity. Obě znamení potřebují dostatečný čas, než se sblíží, neboť ani Kozoroh není člověk ,který se rychle rozhoduje. Jestliže se vyvine vztah, tak bude velmi dlouho trvat.
Panna - Vodnář
V chaotickém Vodnáři se setkává pořádkumilovná Panna se svým protipólem. Z Vodnáře vyzařuje energie a mnohostrannost, přičemež člověka narozeného v Panně fascinuje také svou mystikou. Panna ví, že jí Vodnář dá hodně síly, že jí umožní se uvolnit. Jestli Panna ve Vodnáři nevyvolá pocit, že omezuje jeho svobodu, může si ho udržet. Tak vydrží partnerský vztah věčně.
Panna - Ryby
Panna o Rybě ví, že nemá nejmenší šanci do duše Ryby prokouknout. Oba u sebe navzájem čekají na znamení, ale nikdy neudělá ten první krok. Partnerský vztah Panna-Ryby se sice vyskytuje zřídka, když však přece jen vznikne, funguje bezvadně

Lev

7. ledna 2007 v 19:40 | Kajule |  HOROSKOPY

Lev

Žena - Lev - Kočičí mazlení
Žena narozena ve Lvu je opravdu někdo. Má perfektní make-up, účes, oblečení i chování. Miluje být středem pozornosti a být obklopována obdivovateli. Lvice je protikladné stvoření, nespoutané a křehké, svůdné, nevypočitatelné. Když hledá muže, tak jde za ním jako za kořistí. Protože potřebuje být obdivována, tak ráda flirtuje.
Lvice má velmi citlivý nos a přitahují ji muži, kteří krásně voní. Vzrušuje ji svalnatá postava. Miluje svádění muže, když má dojem,že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože chce být hýčkána. V milování odmítá těžkopádnost a hrubost. Nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu.
Muž - Lev - Milostný akt s rituály
Mezi mladým a starým Lvem existuje velký rozdíl. Když dochází k jeho přeměně, tak se z výstředního větroplacha stává usedlý mu. Mladý Lev je hvězda manéže. Upoutává na sebe pozornost všech žen a ostatní muži blednou závistí. Libuje si v luxusu, protože toto znamená kvalitu.Jeho chování je extrovertní.
Nepoctivost a zbabělost jsou v jeho rozporu.
Ženy a sex jsou pro Lva stejně důležité jako potrava. Je to silný sexuální bytost. Jeho žena ho musí náležitě uspokojovat a podle toho o ní také dobře pečuje. Vzrušuje ho, když se žena chová zdrženlivě, protože potřebuje cítit, že je dobyvatel. Když se miluje se ženou, potřebuje pocit, že její tělo zcela vlastní.Pro Lva je důležitá harmonie s milovanou osobou, pocit, že oba dávají i berou.
Hodí se k sobě? A proč?
Lev - Beran
Zde to jiskří při prvním setkání. Beranova agresivita tuší ve Lvu rovnocenného protivníka a jejich uchvacující sexualita tomu taky odpovídá. Tento vztah je založen na neustálém mocenském boji.
Problém této konstalace spočívá v tom, že Beran se nerad vzdává svého dominantního postavení. Lev samozřejmě nechce být degradován.. Většinou to bývá Lev, kdo se cítí omezovaný.
Lev - Býk
Od partnera Lva může Býk hodně očekávat, je však pro něj obtížné se mu přizpůsobit. Musí zvládnou lví autokratický komplex. Býk bude profitovat ze sexuálně lví velkorysosti. Lev umí snadno zraňovat a to Býkovi nedělá dobře. Aby si byli spolehliví partneři,tak musí být oba velmi trpělí.
Lev - Blíženec
Lev velmi rychle vytuší, že Blíženec je pro něho nebezpečí, nedá se tak snadno okouzlit. Zde příjde Blíženci vhod jeho nadání řeči.
Při sexu Blíženec může uplatnit dar nápaditosti, protože Lev se nechá rád laskat. Velkolepé experimenty si však Blíženec se Lvem neužije. Lev je zvyklý se rozhodovat sám a potřebuje pro sebe hodně volného prostoru. Vztah bývá velmi obtížný. Blíženec si nedokáže odpustit lidi ovlivňovat a dělat z nich hříčku svých rozmarů. Lva však takto zkrotit nedokáže.
Lev - Rak
Rak je ze Lva fascinován. Líbí se mu jeho síla a jistota. Lev stabilizuje Rakovy nálady, poskytuje mu klid a bezpečí. Lvi dokáží být neúprosní. Stačíjedna malá hádka s touto bytostí toužící po harmonii, a v příštích třech dnech Raka přejde smích - a taky má po sexu. Lvi potřebují hodně chvály a uznání, toto Rak umí dát.
Budou-li se navzájem akceptovat, bude totospojení nejen velmi vášnivým milostným vztahem, ale také dobrým manželstvím.
Lev - Lev
Oba milují výstřednosti, zpočátku je to svede dohromady, ale později je to zase rozdělí. Jí vadí jeho výstřední způsob života. Jemu vadí její hrdost a sebejistota. Ve všedním životě oba touží po nezávislosti a svobodě, však nikoli ve stejném směru. Tak nemůže jeden druhého kontrolovat, což je pro Lva důležité. Při sporech musí vždy jeden ustoupit.
Lev - Panna
Lépe funguje vzat mezi Lvicí a Pannou, protože Lev ženu v Panně moc nepřitahuje.Lev si nemůže nikdy být jistý svou partnerkou , protože ta se skrývá za maskou. Je přítulná, ale někdy se chová chladně. Když ale Lev svou Pannu miluje, tak mohou spolu harmonicky žít.
Lev - Váha
Váhy sice Lvu poskytují pocit, že má převahu, tajně se ho však snaží ovládnout a profitují především ze lví velkorysosti. Dvě tváře partnera ve Vahách Lva matou.Ženě ve Lvu by se docela mohl podařit partnerský vztah s mužem ve Vahách, aniž by ztratila své dominantní postavení. Muži ve Vahách se rádi nechávají hýčkat, ale také je lze snadno uspokojit,protože nemají přehnané nároky. Komplikace ale nastávají v sexu. Člověk se Vahách sice také hledá vyrovnanost a hormonii, ale v jiné rovině než Lev.
Lev - Štír
Toto je naprosto náhodná známost. Stává se to, když je Štír v nouzi a panice - když v jistém smyslu prohrál - , a Lev toho cudáka hrdě a odvážně vysvobodí. Vztah většinou začíná vášnivě, ale potom chladně doznívá. Většinou vztah ukončí Lev. Je to tím, že Lev namá rád tahání za nos a toto dělá Štír s oblibou.
Lev - Střelec
Tady se setkávájí dvě velké energie a dochází k velkému třesku. Vztah je ale také proto velmi krátký. Střelec je velmi svobodomyslný a Lev si ho nedokáže upoutat na sebe. Je to škoda, protože to mezi oběma sexuálně hodně jiskří. Oba dokáží ve vztahu ctít svou nezávislost, Střelec ale očekává víc tolerance. Jestliže Lev toho hodně překousne, tak vzah může být velmi krásný.
Lev - Kozoroh
Buď se nepotkají, nebo je zasáhne osud. Tady to jiskří díky proměnlivosti Lva až v pozdějším věku. Kozoroh Lva neustále provokuje k debatám a sporům. Pro Lva tento vztah není žádný med. Na druhou stranu se může Lev na Kozoroha spolehnout. V erotickém ohledu si Lev s Kohozorohem buď vůbec nerozumí, nebo se společně dostanou do sedmého nebe.
Lev - Vodnář
Na Lva působí duchaplnost a vtipnost Vodnáře. Oba jsou založeni duchovně. Tento vztah by mohl být velmi romantický. Vodnář Lva mnohokrát předčí také v utrácení peněz. Ekonomicky bývá tento partnerská vztah pohroma.
Lev - Ryba
Toto není optimální partnerství, eroticky je zajímavější. Ryba se dokáže přizpůsobit a Lev tak bude spokojený. Lvu ale začne časem vadit jeho velká oddanost. Lev na své straně potřebuje někoho, s kým se bude moct čas od času dostat do konfliktu. Na psychické úrovni se v tomto vztahu odehrává příliš málo

Rak

7. ledna 2007 v 19:39 | Kajule |  HOROSKOPY

Rak

Žena Rak - Sex v krásném balení
Žena narozená v Raku bývá středem pozornosti. Žena v Raku je agilní, neustále v pohybu. Je otevřená a zvědavá, zkoumá neznámé a tále hledá nové věci, které by pro mi byli zajímavé. Potřebuje společenskou živou atmosféru.
Tato žena hledá lásku ,která je víc než čistý sex. Sexualitě se oddává ze zvědavosti, je k lečemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro partnera všechno. Do ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnámi úmysl.
Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech. Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost.
Pro ženu narozenou v Raku sex souvicí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní jí odpuzuje.
Muž Rak - Mistr svádění
Muž v Raku nenávidí stres a chvat, zdá se, že všemu, co dělá, předchází celý řetězec myšlenek. Rak má občas sklon k nepořádnost. Muž v Raku nemusí být svým zevnějškem nápadný zjev: to, že je vlastně skutečně atraktivní a že má šarm, člověk zjistí až na druhý pohled.
Je to smyslný člověk a vnímá erotické signály. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek. něco naní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělosné rozkoše. Pro Rka je krátké dobrodružství druhořadé. Miluje hru na svádění. Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušeuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.
Hodí se k sobě? A proč?
Rak - Beran
Tato se znamení se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Skopec spatřuje v Rakovi citově smyslovou stránku, již sám postrádá, ale potřebuje ji. Také cítí, že má nad Rakem převahu. Rak ale po čase začne kritizovat jeho egoismus.
Rak - Býk
Býka zaujme Rakova romantická stránka. V Rakovi nalézá vnímavost, něhu a pozornost. Rak je zpočátku váhavý a nedůvěřivý, ale zaujme ho šarm Býka. Rak mívá sklon k povýšenosti a toto Býka zraňuje. Rozdíly mezi Býkem a Rakem nejsou tak vyhraněné a výrazné, aby znemožňovaly partnerský vztah nebo manželství.
Rak - Blíženec
Jen zřídka to mezi nimi zajiskří. Kdyby Rak Blíženci přesto učaroval, musí si Blíženec své spontánní nápady uschovat pro jiné příležitosti. Rak je mimořádně senzitivní a nenechá se snadno strhnout. V sexu lze očekávat dlouhé hodiny něhy.
V partnerském vztahu se Rak projevuje stejně náladově jako Blíženec, jen s tím rozdílem, že Rak se hněvá, když se mu něco nelíbí. Jestli vládne harmonie v ložnici, tak můžou spolu žít hezky. Rak však rozhodně není partner, který Blížence doplňuje nebo mu do všedního dne vnáší klid.
Rak - Rak
Když se setkají dva Raci, tak to buď mezi něma zajiskří nebo si jdou z cesty. Protože znají zcela přesně svůj protějšek, mohou mít mimořádně harmonický sex. Velmi důležitý je společný rozhovor. Výčitky a hádky se v tomto vztahu ndají snadno odstranit. Raci totiž neodpouštějí. Manželství Rak-Rak vyžaduje mnoho vnímavosti a uvolněnost.
Rak - Lev
Rak je ze Lva fascinován. Líbí se mu jeho síla a jistota. Lev stabilizuje Rakovy nálady, poskytuje mu klid a bezpečí. Lvi dokáží být neúprosní. Stačíjedna malá hádka s touto bytostí toužící po harmonii, a v příštích třech dnech Raka přejde smích - a taky má po sexu. Lvi potřebují hodně chvály a uznání, toto Rak umí dát.
Budou-li se navzájem akceptovat, bude totospojení nejen velmi vášnivým milostným vztahem, ale také dobrým manželstvím.
Rak - Panna
V tomto seznámení se musí chopit iniciativy Rak, protože Panna je plachá a zdrženlivá. Rak se musí snažit, aby Panna roztála a nebyla tak chladná. Pokud jde o praktické vlohy, má Panna před Rakem jisté přednosti. V partnerském vztahu by Panna snad mohla částečně dostat pod kontrolu chaos v Rakově všedním dnu. Kromě toho jsou oba vnímaví. Ani jeden z nich nemá sklon k hádkám. V partnerském životě by proto neměli být problémy.
Rak -Váha
Váha nedokáže k lidem přistupovat uvolněně a to Rakovi stěžuje situaci, protože rád svádí. Když se mu to podaří a bude trpělivý, tak se mu může Váha plně otevřít. Váha je nanejvýš žárlivá a dokáže vytvořit Rakovi dusnou atmosféru, protože Rak rád flirtuje. Šance tohoto vztahu vzpočívá v tom, že oba touží po harmonii a během času se dokáží dokonale přízpůsobit.
Rak - Štír
Štír zasahuje do Rakova života jako blesk z čistého nebo a Raka okamžitě odzbrojí. Rak se od ní nechá svádět, nehledě na to, že Štír po ničem jiném netouží. Sx mezi Rakem a Štírem je senzitivní a současně vášnivý. Toto bude Raka bavit, dokud nebude chtít Štír experimentovat. Oba mají vlasnosti, které navzájem hledají. Štír je velmi žárlivý! Jediné negativum tohoto vztahu je přemíra emocí. Dojde-li k hádce, pak opravdu lítají třísky.
Rak - Střelec
Dráhy těchto lidí se skříží jen málokdy, protože každý mají jiný cíl.Střelec bude Rakovi připadat podežřele, protože je neklidný. Střelec může ale Raka v sexuálním životě obohatit svými zkušenostmi. Oba mají sobě co nabídnout.Rak musí poskytnout tomu druhému velký pocit svobody, protože Střeloc má sklon podvádět.
Rak - Kozoroh
V partnerské mztahu přináší Kozoroh dokonalé soucítění a pochopení, ale jen tehdy, když to práce vyhovuje jemu. Jeho povolání a zájmy jsou mu přednější a na to si musí Rak zvyknout. Kozoroh je netrpělivý a Rak se ho snaží spomalit. S sexu se představy obou míjejí. Kozoroh neumí dát Rakovi tolik něžnosti, kolik potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelstvíje naprosto myslitelné, né partnerský život.
Rak - Vodnář
Vodnář má pro Raka erotickou přitažlivost. Ovšem společné schůzky nedopadají dobře. Vodnář je neklidný, přelévatý, chodí pozdě a zapomíná na schůzky a to Rak těžce nese. Jsou to ale ideální sexuální partneři. Dovedou být oba velmi svůdní a smyslní. Na milostný poměr bodou oba vzpomínat, manželství vša nemá nejlepší vyhlídky.
Rak - Ryba
Tito lidé si jsou symptičtí. Nemají problém spolu navazovat kontakty, protože si jsou povahově velmi blízcí. Vůdčí role se ujímá Rak a Ryba to ráda přijímá. Pro ně problémy neexistují a nemluví o nich. Sex s partnerem narozeným v Rybách může být pro Rak avelmi vzrušující. Ryba zase miluje, že Rak s ní zachází něžně a vnímavě. Vyhlídka na harmonický vztah je dobrá.

Blíženci

7. ledna 2007 v 19:39 | Kajule |  HOROSKOPY

Blíženci

Žena Blíženec - Vůdkyně
Je to duch z láhve, rozkošné, záhadné stvoření, jež se objeví náhle. Je to svůdná žena, která umí každého upoutat. Rychle navazuje kontakt a je přátelská.
Její výlety to sexu jsou opravdu dobrodružné, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Romantika je fajn,ale "rychlovka" jí rozhodně nevadí. Vše za předpokladu, že tempo určuje ona. Tato žena většinou vztah začíná jako prví. Při předehře dělá víc věcí najednou. Zahrnuje partnera polibky a součastně zkoumá jeho tělo. V sexu je velmi zvídává a myslí neustále na nové variace. V mladém věku často střídá milence. Existuje u ní sklon k bisexualitě.
Muž Blíženec - Dvojnásobný milenec
Když už je dávno po večírku, tak zůstává poslední. Mluví živě a přesvědčivě, slova zdůrazňuje gestikulací. Dovede říct ke každému tématu něco. Blíženci zkrátka musíte naslouchat. Má spoustu zájmů, je zvídavý, miluje extrémy. Blíženec se nepřetvařuje.
Rád překvapuje a partnerku si vybere v okamžiku, kdy to vůbec nečeká. Muž v Blížencích má svou představu, jak by měl sex vypadat, má bohaté sexuální zkušenosti. Žena s ním nepřijde zkrátka.
Během milostné hry rád střídá milostné pozice. Blížencova sexuální partnerka má velnou ruku, jak ho vzrušovat. Blížence nejde šokovat ani nejtajnějšími fantaziemi.
Hodí se k sobě? A proč?
Blíženci - Beran
Vzrušující kombinace! Tady se našli opravdu dva požitkáři. Blíženec je z Berana velmi zvědavý a Beran se nechává unášet Blížencovým šarmem. Jestliže Beran a Blíženec jednou vzplanou, také jim to vydží.
Blíženci - Býk
Blíženec je proměnlivý a Býk je vytrvalý. Je to jeho protipól. Blíženec mu dokáže setrvačnost vyhnat z těla. Rád podlehne Blížencovu kouzlu. Nelíbí se mu na Blížencích jejich proměnlivá nálada. Erotický život je příjemně vzrušující. Blíženec přináší do vztahu hodně zkušeností.
Mohli by se v životě dobře doplňovat, ale Blíženec musí příjmout trochu stability Býka a Býk zase něco z jeho lehkosti.
Blíženci - Blíženci
Jsou to dva větrné mlýny, dochází opravdu k bouřím. Jsou si sympatičtí, ale tolik podobní, že to mezi nimi nejiskří. Kdyby je ale Amor zasáhl šípem, jejich vztah bude vzrušující - v pozitivním i negativním smyslu. Mají společné zájmy, jsou neustále v akci, neexistuje pro ně volná minuta. Předvádějí se v nápadech a toto lze poznat hlavně v sexu.
Neznají nudu, ale příliš mnoho vzrušení není zdravé. Nežijí v harmonii, protože jim v tom brání jejich náladovost.
Blíženci - Rak
Jen zřídka to mezi nimi zajiskří. Kdyby Rak Blíženci přesto učaroval, musí si Blíženec své spontánní nápady uschovat pro jiné příležitosti. Rak je mimořádně senzitivní a nenechá se snadno strhnout. V sexu lze očekávat dlouhé hodiny něhy.
V partnerském vztahu se Rak projevuje stejně náladově jako Blíženec, jen s tím rozdílem, že Rak se hněvá, když se mu něco nelíbí. Jestli vládne harmonie v ložnici, tak můžou spolu žít hezky. Rak však rozhodně není partner, který Blížence doplňuje nebo mu do všedního dne vnáší klid.
Blíženci - Lev
Lev velmi rychle vytuší, že Blíženec je pro něho nebezpečí, nedá se tak snadno okouzlit. Zde příjde Blíženci vhod jeho nadání řeči.
Při sexu Blíženec může uplatnit dar nápaditosti, protože Lev se nechá rád laskat. Velkolepé experimenty si však Blíženec se Lvem neužije. Lev je zvyklý se rozhodovat sám a potřebuje pro sebe hodně volného prostoru. Vztah bývá velmi obtížný. Blíženec si nedokáže odpustit lidi ovlivňovat a dělat z nich hříčku svých rozmarů. Lva však takto zkrotit nedokáže.
Blíženci - Panna
Blíženec musí počítat s tím, že Panna se od něho nenechá ovlivnit. Panna je velice zdrženlivá, senzitivní a introvertní, naprostý protiklad Blížence. Nenechá jen tak nahlédnout do své duše. Blíženec si musí počínat velmi opatrně.
Blíženci - Váha
Tato kombinace je optimální. Váhy touží po vyrovnanosti, zatímco Blíženec se neustále stará o to, aby misky vah rovnováhu ztrácely. I přes toto se navzájem přitahují. Váhy jsou zdrženlivé a Blíženci hýří energií, brzy zjistí, že se velmi přitahují. Váhy dávají Blíženci hodně věcí dobrovolně a Blíženci se to líbí. Jejich erotická fantazie je velmi blízká a Blíženec dává Váze si tyto fantazie plnit. Toto spojení je skutečná trefa.
Blíženci - Štír
Blíženec vidí ve Štíru člověka, který mu může poskytnout nové vzrušení. Štír je aktivní, obratný a díky tomu se k sobě automaticky hodí. Štír je sexuálně otevřený a s Blížencem si vyhraje. Vždy si vyjdou vstříc. Když to v partnerském životě Blíženec přežene, tak ho Štír stáhne. Blíženec naopak poskytuje Štírovy větší elán do nových věcí.
Blíženci - Střelec
Střelcovi se daří neklidného Blížence spoutat. Blíženec to nepozná hned, proto se nebrání. Střelec totiž působí jako upřímná a bezelstná osobnost. Střelec se nechává svést a poskytne Blíženci pocit svedeného.
V partnerském vztahu dává Blíženci pocit jistoty, ale na druhé straně i prostor, který Blíženec potřebuje. Toto soužití je velmi harmonické.
Blíženci - Kozoroh
Kozoroh je pravý protiklad Blížence. Možná právě toto dává Blíženci pocit znovu se pokoušet o Kozoroha. V partnerském vztahu se musí Blíženec utkat s Kozorohem v mnoha zápasech, které mu často nejen zkazí náladu, ale také mu způsobí deprese, zejména, když Kozoroh ukáže svou tvrdohlavost.
Ve společném životě se bude Blíženec cítit jako ve vězení.
Blíženci - Vodnář
Praví společníci pro flirty a toulky. Vodnář je velmi vtipný, srdečný a mnohostranný jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického
V partnerském vztahu je Vodnář vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace.
Blíženci - Ryby
Tito se moc nepřitahují. Blíženec je extrovert a Ryba je introvertní. Možná to Blíženec příliš brzo vzdává. Ryba potřebuje důvěru, trpělivost a stabilní vztah. Toto jí Blíženec neumí poskytnout. Pravděpodobně ani k sňatku mezi těmito znameními nedojde

Býk

7. ledna 2007 v 19:37 | Kajule |  HOROSKOPY

Býk

Žena Býk - Milenka
Jemná, smyslná a srdečná - představa všech mužů. Dokáže upoutat pohledy všech mužů. Miluje drahé a luxusní oblečení. Je to umělkyně ve svádění. Žena v Býku nemá ráda neosobní a vypočítavý sex, potřebuje teplo a důvěru, chce si být jistá, že o ni partner stojí.
Žena v Býku je náročná milenka. Očekává sexuální potěšení, romantiku a smyslnou atmosféru. Na milostnou noc se pečlivě připravuje. Milostná hra se ženou v Býku má intenzitu býčího zápasu a dovede muži vyrazit dech. Chce pocítit něhu i mužskou sílu. Žena v Býku má silnou orální potřebu. Partnerovo tělo ráda zkoumá jazykem. Nedosáhne-li sexuálního uspokojení u muže, klidně se může stát, že se obrátí k ženám.
Muž Býk - Láska při světle svíček
Je to osobnost vyřazující mužnost a šarm. Tito muži si často ani neuvědomují, že přitahují pohledy žen. Miluje dobré jídlo a výborné víno, kvalitní restaurace. Občas mívá problémy s váhou. Jeho přirozenost je nekomplikované chování, jež působí osvěžujícím dojmem.
V sexu si někdy počíná opravdu neromanticky, neboť zejména v něm se v pravém smyslu slova projevuje jeho býčí nátura. Ženu svého srdce bude ale hýčkat a dobře se o ní postará. Muž v Býku inscenuje svá milostná dobrodružství perfektně a hraje hlavní roli. Je velmi smyslný a ženy jeho komplimentům a něžnůstkám podléhají.Nepatří ale pod exotické průvodce, neboť je velmi jednoduchý a nekomplikovaný. Muž v Býku má silnou orální potřebu. V mnoha ohledech je dobrý milenec, protože má silný animální instinkt.Jeho chlípnost lze plně srovnat s chlípností býka během páření . Muž v Býku rád svou partnerku zahrnuje něžnost a také je rád přijímá.
Hodí se k sobě? A proč?
Býk - Beran
Beran bývá impulsivní a býk uvážlivý. Toto může působit ve vztahu velmi těžkopádně. Aby Beran ulovil Býka, tak musí být zdrženlivý a trpělivý. Býk umí milovat, proto se to Skopci může vyplatit.
Býk - Býk
Hned při seznámení si jsou sympatičtí. Oba mají spoustu společných oblíbených zájmů a věci, ale toto je pouze povrchního rázu. Oba dva jsou velmi romantičtí. Vadí mu, že ona potřebuje mít ve všem jasno a to ho činí chladným. Rozpočet na příjemnosti života je drasticky zkrácen, a nadto on ještě flirtuje s jinými. Tato kombinace není ideální pro manželství, ale pro přátelství.
Býk - Blíženci
Blíženec je proměnlivý a Býk je vytrvalý. Je to jeho protipól. Blíženec mu dokáže setrvačnost vyhnat z těla. Rád podlehne Blížencovu kouzlu. Nelíbí se mu na Blížencích jejich proměnlivá nálada. Erotický život je příjemně vzrušující. Blíženec přináší do vztahu hodně zkušeností.
Mohli by se v životě dobře doplňovat, ale Blíženec musí příjmout trochu stability Býka a Být zase něco z jeho lehkosti.
Býk - Rak
Býka zaujme Rakova romantická stránka. V Rakovi nalézá vnímavost, něhu a pozornost. Rak je zpočátku váhavý a nedůvěřivý, ale zaujme ho šarm Býka. Rak mívá sklon k povýšenosti a toto Býka zraňuje. Rozdíly mezi Býkem a Rakem nejsou tak vyhraněné a výrazné, aby znemožňovaly partnerský vztah nebo manželství.
Býk - Lev
Od partnera Lva může Býk hodně očekávat, je však pro něj obtížné se mu přizpůsobit. Musí zvládnou lví autokratický komplex. Býk bude profitovat ze sexuálně lví velkorysosti. Lev umí snadno zraňovat a to Býkovi nedělá dobře. Aby si byli spolehliví partneři,tak musí být oba velmi trpělí.
Býk - Panna
Velmi se přitahují. Panny potřebují neustálé povzbuzování a vzrušení a to u Býka nachází. Býk musí dbát na to, aby neupustil uzdu svému temperamentu, aby to Pannu nevylekalo. Partnerství v této konstalaci může fungovat.
Býk - Váhy
Váhy touží po harmonii a dovedou se impulzivnímu partnerovi ve znamení býka přizpůsobit. Váhy potřebují vnímavost. Váhy nejsou sexuálně moc založeny a tu přichází vhod Býkova neústupnost, protože býk umí prorazit ledy Vah. Býk musí dávat pozor, aby Váhy zůstávaly neustále v rovnováze.
V ložnici se ujímá vedení Býk a musí být k partnerovi velmi vnímavý. Je to příjemný vztah a vyhlídky na dlouhé soužití jsou zde příznivé.
Býk - Štír
Mají společný sklon ukájet své smyslové rozkoše, proto se sblíží v posteli. Štír se rád odváže a s tím si Býk se svým erotickým šarmem u vystačí. Všední den může být pro Býka velice namáhavý, ale také velmi harmonický, ovšem za předpokladu, že Býk toto zkoušku trpělivosti vydrží. Štír je pro Býka věrný partner a nemá sklon k nevěře.
Býk - Střelec
Na Střelci nejde vidět, jeho touha po volnosti a nezávislosti, Býk však za jeho přísným vzezřením často instinktivně vycítí čistou touhu po sexu. Střelcova rozkošnická přirozenost vychází pudovému Býkovi velice vstříc. Sex postrádá erotiku a je velmi přímočarý. V sexuálním životě to není problém, ale v partnerském ano. Střelec má sklon k hloubání a melancholii a Býk se ho snaží dostat na zem. Tato námaha se však nemusí vyplatit.
Býk - Kozoroh
V sexualitě tu má Býk partnera, který je všemu přístupný. S Kozorohem nepotřebuje svádět a jde se přímo na věc. Býkovy by mohlo ve vztahu vadit, že Kozoroh nevyslovuje svá přání. Kozoroh je velmi uzavřená osoba. Také na nic nezapomíná, ani na hádky. Zato Býk rád zápasí.
Býk - Vodnář
Býk a Vodnář nejsou naladěni na stejnou vlnovou délku. Vodnář rád mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost
Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o to Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti.
Býk - Ryba
Ryba je velmi nerozhodné stvoření a může Býkovi velmi rychle uniknout. Je senzitivní a vnímavá. Toto se Býkovi líbí, protože jeho vlastnosti lze na Rybě dobře uplatnit Býk se nemusí omezovat a může naplňovat noci zcela podle svých představ. Ryba se krásně přizpůsobuje.
Toto manželství může probíhat velmi uspokojivě

Beran

7. ledna 2007 v 19:36 | Kajule |  HOROSKOPY

Beran

Žena - Cílevědomě k extázi
Ženu narozenou v Beranovi nejde prokouknout a práve toto jí dělá přitažlivou a zajímavou.Působí chladně a mužům připadá, jakoby se o ně vůbec nazajímala. Nebojí se jít za novým a neznámým, je odvážná.Jsou to romantické ženy, které mají rády svádění, poklony a lichotky.
Miluje přírodu a ráda v ní tráví klidné chvilky.
Žena narozena v tomto znamení je založená materiálně a proto potřebuje dobrou práci.
Beran - muž - Lovecký pud
Muž Skopec je plný protikladů. Navenek působí perfektně, jeho byt je však učiněné provizorium. Dokázal by žít i ve stanu. Skopec má rád ostrá a vydatná jídla, důležitý je pro něho efekt. Od tohoto se odvíjí i jeho sexuální život.
Skopec je lovec, který hledá svou kořist. Když vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Když mu žena dá najevo, že se jí líbí, tak se jeho dominující role plně rozvine. Od té chvíle všechno řídí. Když je Skopec na lovu za kořistí, tak není dobré si s ním jenom tak pohrávat.
Skopec dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si je bere zezadu, případně ji zvedne a přitiskne ke zdi. Toto ho umí dohnat k šílenství. Miluje ženy, které hlasitě sténají a umí jim přivodit nezapomenutelnou rozkoš.
I když je Skopec dominantní, tak má rád něžné ruce, které ho hladí.
Hodí se k sobě? A proč?
Beran - Beran
Setkávají se zde lidé, kteří přesně vědí, co chtějí a oba jsou velmi dominantní. Ačkoliv se toto setkání může zdát zajímavé. Jejich delší soužití i manželství je plné problémů. Oba chtějí být dominantní. Beran má odpor k nevěrám, což vede k neúprosným hádkám.
Tento pár se může shodnout, když se naučí akceptovat přání toho druhého a svá přání občas ponechají stranou.
Beran - Býk
Beran bývá impulsivní a býk uvážlivý. Toto může působit ve vztahu velmi těžkopádně. Aby Beran ulovil Býka, tak musí být zdrženlivý a trpělivý. Býk umí milovat, proto se to Skopci může vyplatit.
Beran - Blíženec
Vzrušující kombinace! Tady se našli opravdu dva požitkáři. Blíženec je z Berana velmi zvědavý a Beran se nechává unášet Blížencovým šarmem. Jestliže Beran a Blíženec jednou vzplanou, také jim to vydží.
Beran - Rak
Tato se znamení se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Skopec spatřuje v Rakovi citově smyslovou stránku, již sám postrádá, ale potřebuje ji. Také cítí, že má nad Rakem převahu. Rak ale po čase začne kritizovat jeho egoismus.
Beran - Lev
Zde to jiskří při prvním setkání. Beranova agresivita tuší ve Lvu rovnocenného protivníka a jejich uchvacující sexualita tomu taky odpovídá. Tento vztah je založen na neustálém mocenském boji.
Problém této konstalace spočívá v tom, že Beran se nerad vzdává svého dominantního postavení. Lev samozřejmě nechce být degradován.. Většinou to bývá Lev, kdo se cítí omezovaný.
Beran - Panna
Beranova odvážnost podněcuje fantazii zdrženlivé Panny. Panna instinktivně ví, že Beran na lovu se jí snaží obtočit kolem prstu. Beran musí dát Panně předehru, aby se roztoužila.
V tomto vztahu bude mít Beran pocit, že je dominantní, ale ve skutečnosti je to Panna, která drží otěže v rukou.
Beran - Váhy
Toto jsou protiklady. Agresivní Berana a vyrovnaná a klidná Váha. Jestliže se k sobě přiblíží, tak zjistí, co je opravdu spojuje - radost ze sexu. Lidé narození ve Vahách potřebují partnera, který je zasvětí do tajů erotiky. To vše Váze Beran poskytne. Váha ale netouží jenom po sexu, ale po harmonickém vztahu a zde to může zaskřípat.
Beran - Štír
Štír má s Beranem společnou vysokou fyzickou energii. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Tento vzat nepřinese harmonii. Ale v eroticko-sexuálním ohledu se shodují. Toto si můžou vychutnat při delším vztahu.
Beran - Střelec
Střelec má sklon k pesimismu a toto Berana nepřitahuje. Může se ovšem od Berana nakazit jeho lehkostí a dobrou náladou. Beran pokládá Střelcovy trudnomyslné okamžiky za slabosti. Jestliže ho ale pochopí, vyplatí se mu, aby se partnerem v tomto znamení zabýval. Beran zažívá se Střelcem příjemné chvilky erotiky, neboť Střelec je oddaný partner.
Beran - Kozoroh
Kozoroh je chladná rozvaha velmi zdrženlivá. Vlákat tuto zdrženlivou bytost ještě týž večer do postele je nepravděpodobné, ledaže by Beran uplatnil všechen svůj šarm. V posteli zjistí, že Kozoroh není tak zdrženlivý, jak na první pohled vypadá. Skopec může jít s Kozorohem hodně do extrémů.
Aby byl vzat harmonický, tak se Beran nesmí pouštět do svých každodenní zápasů.
Beran - Vodnář
Vodnářova nestálost velmi přitahuje Berany. Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnář je velký snílek. Vodnář se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sám překvapit. Vztah Beran-Vodnář může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý.
Beran - Ryby
Toto je to pravé partnerství. Beran hraje rád svou roli ochránce a ryba se k němu velmi hodí. Ryba touží po bezpečí a Beran ví, že neulovit partnera jenom na jednu noc. V sexu je to podobně. Ryba se ráda podřizuje a přizpůsobuje a Beran toto miluje. Beran si ale nesmí ve vztahu počínat příliš egoisticky

věcičky Emily

7. ledna 2007 v 18:58 | Kajule |  Emily a podobný

Tyjo!!Takovou kytaru bych taky chtěla!!KRÁSNÁ!!

emily the Srange

7. ledna 2007 v 18:56 | Kajule |  Emily a podobný
Mě osobně se Emily MOCINKYYYY líbííííííííí☺
Photobucket - Video and Image Hosting

Emily-videa

7. ledna 2007 v 18:49 | Kajule |  Emily a podobný
Emily the Strange-Farther Away:

Emily the Strange:
Emily the Strange-Linkin Park
Emily the Strange-Strange ShowEmily je mociiinky zajímavá holkaa,nemyslíte?☻

NOVÝ DESING BLOGU

7. ledna 2007 v 16:27 | Kajule |  *About blog,about me,...!!*
Takže....z toho co jsem mela napsané k tomu hodnocení,jsem to tu celéé předělala....
Ale bohužel si u některých článků budete muset označit text,abyste ho přečetli,protože se sice budu snažit předělávat(ty barvy textu),ale asi to bude trochu dýl trvat...

A tak doufam,že se vám nový desing bude líbit,protože jsem na něm celkem pracovala...

nejprv jsem zde měla:
na pozadí stránky tyto kytičky:
,pak na pozadí záhlaví tohle s WELCOME! :
a na pozadí menu jsem měla tohle:
takže,tedka tam mam to co tam mam a tak doufam,že se to prostě líbit bude!!!
A dyštak zde hlasujte do této ankety....:
Díky,vaše
Kajulka!!!☻