"Život je malování bez gumy,ale má se žít..A žiješ jen jednou,tak si užívej!"

Leden 2007

TL-1.díl,příjezd

31. ledna 2007 v 16:04 | Kajule |  Fun fiction-MOJE
Je den po vysvědčení a Gabriell přijíždí na prázdniny k babičce,která se sem právě přistěhovala...
Cestou si samozdřejmě prohlíží neznámou krajinu,která na ni pusobí takovým divným až nebezpečným dojmem,ale to samozdřejmě může být i mejlka...Když už konečně dorazí na místo,přichází je přivítat babička,která má,stejně jako Gabi,velkou radost že už konečně dorazili.
Přivítají se ,všichni jdou dovnitř až na Gabi,která se s údivem zastaví a prohlíží si tajemný dům a temný les hned za ním.Poté jde raději dovnitř,protože se začíná zatahovat.Vevnitř to vypadá celkem zachovale a na Gabi se line krásná vůně ze starých zdí..Dům má pouze jedno patro,ale zato velmi velké asi 3 pokoje, které jsou ale bohužel prázdné.V obývacím pokoji si sednnou k čajovému stolku a Gabi,babička a její maminka si spokojeně popíjí čaj...Maminka ale už bohužel musí odjet,a tak se s Gabi a babi rozloučí a odjíždí.
Gabriell si znovu s babičkou sednou k rozpitému čaji a začnou se bavit o domu... ,,Babi,proč sis vlastně koupila zrovna tenhle ..temný dům?Docela by mě to zajímalo,protože to na mě působí docela strašidelně.'' ,,No,..Gabi,jak víš,tak po finanční stránce na tom nejsem zrovna nejlépe a tenhle dům byl nejpřijatelnější ,v téhle nádherné krajině.Tady za zatáčkou ale,jak jsi jistě viděla ,je spoustu dalších domů a také je tu spoustu holek ve tvém věku.Takže,Jdi si vybalit a potom se můžeš jít projít po krajině. a navíc, jsem slyšela že prý sis zamilovala koně ,že?'' ,,No,vlastně ano,dokonce se někdy i u nás doma projedu,protože je blízko jízdárna a je to tam opravdu levné!'' ,,Vážně?no,tak to je super!!Protože V tomto kraji ,tady blízko jsou taky koně,tak tam můžeš chodit!'' ,,VVVvVážně???Joo!!Super,díky babi,jseš nejlepší!Fakt děkuji!jdu si vybalit a přijdu,jo?Pak si taky půjdu prohlídnout krajinu..Ehm..jujda.."Jako na draka začíná pršet!! ,,No,ale to neva já se už nak zabavím.'' řekla s velkou radostí Gabriell a rozběhla se k pokoji...

Tajemné léto(TL)-uvedení do děje

29. ledna 2007 v 18:34 | Kajule |  Fun fiction-MOJE
Tak jsem se rozhodla pro sem pro vá psát postupně příběh zvaný TAJEMNÉ LÉTO , který je o dívce jménem Gabriell,která přijede na prázdniny ke své babičce,která ma chatu na vesničce přímo u temného lesa...
Seznámí se tam s dívkou jménem Sára,se kterou si užijou spoustu dobrodružství a srandy...
Gabriell je 14 let a miluje hudbu,koně,a moderní svět..
Sáře je také 14 let a která zde narozdíl od Gabriell bydlí a miluje koně,kreslení a dobrodružství..

Takže..jsem zvědavá na vaše názory až začnu psát,tak se těšte a písejte komentáře...☻
A tady ještě jsem nakreslila přibližný obrázek jak tak nak vypadají holky:(Gabriell vpravo a Sára vlevo)
Lépe už to sem bohužel dát nedalo..=)


akustické kytary značky Tenson

29. ledna 2007 v 9:31 | Kajule |  Hudební nástroje
Tydle akustiky jsou podlě mě taky dobrý a hraje se na ně very good...

Tagle dole stojí asi 990,-


A tato stojí 1 999,-


A tahle 1 346,- ale připadá mi naka malá...

elektrické kytary značky Stagg

29. ledna 2007 v 9:25 | Kajule |  Hudební nástroje
Já mam např.: Tuto,značky Stagg
Tadyta dole je zajímavá:


Koukněte se na: www,kytary.cz a tam je všeckyyy máte!

NAROZKY!!!

29. ledna 2007 v 9:16 | Kajule |  About Me!!!+moje zážiky
Včera,dne 28.1. jsem měla své 13. narozky!!! A dostala jsem svou vysněnou Elektrickou kytaru, protože už hraju na akustiku.....Ale bohužel jsem sem musela dát jen foto kytáry,protože prostě proto...=D..mno☺☻ Ale jako já ji milujuuuu!!!!!!=)


tetování henou

25. ledna 2007 v 19:53 | Kajule |  tetování
Tetování henou
Dalším kosmetickým trendem a v současné době největším hitem je opět tetování. Není to klasické tetování, jaké znáte s filmů nebo časopisů, ale kresba (tetování) Hennou na pokožku. Je todočasné malování přírodním barvivem na Vaše tělo. Samo asi po deseti dnech zmizí. Můžete si nechat namalovat cokoliv a kdekoliv na těle. Vypadá to velice hezky a nejlepší na tom je, že můžete mít pokaždé jiný obrázek na jiném místě. Podobně, ale uhlově černě vypadá japonské tetování. Zase to není klasické tetování, ale kresba na pokožku, která vydrží 2 až 3 týdny.
V Evropě je henna známá především ženám, coby přírodní barva na vlasy. Na sředním východě se však henna už po staletí používá nejenom k posílení vlasů, ale zároveň jako prostředek ke zkrášlení celého těla.
Henna se nanese na tělo a po několika hodinách se zaschlá vrstva oloupe a zpočátku světle červený vzor během pár hodin ztmavne a získá na výraznosti. Tento vzor vydrží na kůži přibližně 2 - 3 týdny.
V současnosti se v západním světě těší henna rostoucí popularitě a stále častěji se používá jako dočasná ozdoba kůže, nebo jako "zkušební verze" nového tetování. V každém případě platí, že henna je přírodní a bezpečná.
Hennou je možno zdobit prakticky kterékoli místo na těle. Henna se navíc výborně hodí ke zdobení dlaní, chodidel a dokonce nehtů. Všeobecně se dá říct, že kolena, oblasti loktů a kloubů, dlaně a chodidla "chytnou" barvu lépe než např. předloktí, paže, nohy, trup nebo nárt.
Výsledná barva kresby hennou závisí mimo jiné i na vlastnostech pleti. Dost záleží na typu pleti - obecně platí, že čím snadněji se opálíte, tím ltpší bude výsledek zdobení kůže hennou. U lidí se snědší pletí bývá výsledná barva hnědočervená, zatímco u lidí s velmi světlou pletí a plavými vlasy je výsledná barva žlutooranžová.
Henna působí jako UV filtr - někdy se stává, že po vyblednutí kresby zůstane na pleti její "negativ" a ten bude vidět tak dlouho, dokud opálení nevybledne.

foteškyy!!

25. ledna 2007 v 19:52 | Kajule |  piercing
náádhera!zdroj: Lena777.sblog.cz

piercing rtu

25. ledna 2007 v 19:47 | Kajule |  piercing

Péče o piercing rtů
ČIŠTĚNÍ
  • pořiďte si antibakteriální mýdlo (např.:PROTEX), přírodní mořskou sůl do koupele (nejlepší: sůl z Mrtvého moře), a ústní vodu (např.: STOPANGIN)
  • piercing čistěte třikrát denně (méně časté čištění může způsobit infekci-nadměrné zase kůži v okolí piercingu zbytečně vysuší a podráždí)
  • antibakteriální mýdlo používejte ráno a během dne: nejdříve si před jakýmkoliv kontaktem se šperkem důkladně umyjte ruce. Jemně odstraňte, pomocí vlažné vody, všechny nečistoty z okolí piercingu. Pokud tento krok zanedbáte, budete prodlužovat délku hojení a čištění bude více bolestivé (stroupky jsou velmi ostré). Poté vetřete mýdlo do rány a párkrát se šperkem zahýbejte (šperk nevyndávejte!). Pak celý piercing vypláchněte čistou vodou. Mýdlo nesmí zůstat v ráně!
  • slanou vodu používejte večer: namíchejte si 1 lžičku soly do 2 dcl. vlažné vody. Umyjte si ruce,odstraňte nečistoty. Poté piercing důkladně vypláchněte slaným roztokem. Při vyplachování se šperkem hýbejte.Není potřeba vyplachovat čistou vodou.
  • ústní vodu užívejte na vyplachování po každém jídle a jakémkoliv cizorodém kontaktu s dutinou ústní-po dobu tří týdnů
  • ústní vodu je třeba ředit 1:1 s normální vodou-jinak by Vám mohla popálit chuťové pohárky(není nebezpečné-pouze nepříjemné)
  • 8 hodin po propíchnutí rtu nejezte a pijte pouze minerální vodu(nepít z jiné lahve než své vlastní-kvůli cizím slinám) a 24 hodin nekuřte
  • pár hodin po propíchnutí Vám Váš ret nateče-otoky trvají zpravidla 2-5 dnů-ve většině případů Vás to nebude nijak omezovat
  • na čištění nedoporučujeme používat antibiotika typu Framykoin, Bactroban a silnější desinfekce jako je: Septonex,líh, peroxid vodíku atd.
  • jiné způsoby čištění piercingu doporučujeme probrat s Vaším piercerem

emo boys

25. ledna 2007 v 14:54 | Kajule |  EMO styl
http://img.villagephotos.com/p/2004-9/840501/yum_emo_boys1.JPG

No nejsou sladouckýý?☺
http://images.43things.com/entry/00/00/79/31062s.jpg
http://p-images.veoh.com/image.out?imageId=media-e83486cJrhZgj71150865845.jpg&version=2
Ehmm...
http://cdn-08.cdn.buzznet.com/assets/users11/taters4eva/default/woo_emo_boys--feat-msg-115068275724-2.jpg
http://www.myfconline.com/character_avatars/43360_42719.jpg
http://www.myfconline.com/character_avatars/43362_42719.jpg
http://img208.imageshack.us/img208/2759/25621381151445335ia1.jpg
http://img154.imageshack.us/img154/6340/9476454jh2.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f279/bobcats07/e6d8eb65.jpg
http://venus.walagata.com/w/magarmor/dweebetees/loveemoboyssm.jpg
http://store.slavelabor.com/media/EmoCov3.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/8757/2168305qs2.jpg
http://media.urbandictionary.com/image/large/emoboy-27680.jpg
http://pics2.vampirefreaks.com/X/X_/X_P/X_Pieces_Of_You_X/10143894.jpg
A to je prozatim vše,pokračování příště☺LOL

jste EMO?

25. ledna 2007 v 13:33 | Kajule |  EMO styl
http://putaqueopariu.com.br/blog/uploaded_images/emo-779578.gif

Anketka...takže,jste Emáci?

co to vlastně je?

25. ledna 2007 v 13:28 | Kajule |  EMO styl

EMO

Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.

EMO Boys

EMO Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.
EMO Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.
Ačkoliv hodně lidí si myslí že EMO Boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí, se velmi MÝLÍ!!! EMO Boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu?
EMO Boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. EMO Boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult...
EMO Girls
EMO Girl je dívka která se oblíká v EMO stylu, má EMO(cionální) osobnost a poslouchá EMO hudbu - stručně řečeno
EMO girls se vodí rády za ruce s ostatníma EMO girls a EMO boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako EMO boys se vám nechtějí dívat do očí.
EMO Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického EMO sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.
Hodně EMO Girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v EMO stylu, je hodně EMO Girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.
Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co EMO Girls skutečně nemají rády je když si je pletete s GOTH. EMO a GOTH jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!
Na první pohled vypadaj EMO Girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako EMO Boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí. Jinak EMO Girls milujou když se k sobě EMO Boys mají

EMO Kids

EMO Kids se dají identifikovat velmi lehce...všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl. EMO Child má ale i sklon porozumět co se honí hlavou ostatním EMO kids

plyšáčci

25. ledna 2007 v 13:25 | Kajule |  EMO styl
moooc hezký,nemyslíte?


tělo koně

20. ledna 2007 v 12:26 | Kajule |  zvířátka
http://sweb.cz/www.hafling/popiskone.gif

jakpak se oblíkáš??

19. ledna 2007 v 20:28 | Kajule |  Ankety
tak tady mam na toto anketkuuuu...japak se oblíkáte??


pár fotešek

10. ledna 2007 v 16:09 | Kajule |  piercing
Tak tohle je teda...mno co k tomu dodat....:( piercing oka...to se jen tak nevidí,co?

náké oblečení

10. ledna 2007 v 16:02 | kajule |  punk styl

piercing ucha

10. ledna 2007 v 16:01 | Kajule |  piercing
Piercing ucha ----- Ear piercing: Patrně první místo při pokusech s piercingem, nejstarší
nalezené mumifikované tělo v rakouském ledovci nalezené v r. 1991 - dle testů ve stáří
5.000 let, mělo propíchnuté lalůčky a otvory rozšířené na 7-ll mm. Uši byly většinou
propichovány z magických důvodů, mnohé primitivní kmeny věřily, že duchové a démoni
vchází do těla uchem a že jsou odpuzováni kovem, a proto tento piercing zabrání jejich
vstupu do těla. Námořníci používali ušní piercing za účelem zlepšení zraku ( v tomto
místě se nalézá akupunkturní bod pro zrak). V mnoha společnostech byl prováděn jako
rituál dospívání, na Borneu otec i matka každý propíchl jedno ucho, jako symbol
závislosti dítěte na rodičích. Nyní je piercing uší prováděn všeobecně u žen i mužů. I v
dřívějších dobách nosili mnozí muži kroužek v uchu, např v Alžbětínské době např.
Shakespeare, Francis Drake aj. V době Římské říše byly kroužky populárnější u mužů,
byla to známka bohatství a luxusu, nosil je i např. Julius Caesar.

naušnice(metal-punk)

10. ledna 2007 v 16:01 | Kajule |  Boty,doplňky,...A tyhle dole se mi líííbí:

Diplomky za bleskajduu!!:)

9. ledna 2007 v 20:33 | Kajule |  *About blog,about me,...!!*
Tááák,takže...vyhrála jsem bleskajdu a tady je ten kráásnej diplomek:
A ještě jeden s Drdou..:( Ale jo,ujde..hlavne ze jsem vyhrála☻
A dalšíí:hudba and styl!!

9. ledna 2007 v 15:30 | Kajule |  *About blog,about me,...!!*
Takže..tedka jsem se nak...tak jako ,,probudila" a tak nak zjištuju ruzne veci,mno....
A tak se najednou,ja se to na me cele nak nahrnulo,a tak se zacinam vice zabyvat hudbou,stylem a tak,no.... takze o tomhle tema toho tu nikdy nebude dost!!☻..Takže pár slovy..Tento blog a já se ted budem nejvíce zabívat MUSIC,FAKSHION and FRIENDS...
a k tomu..28.ledna mam narozky a tak chci od rodicu elektrickou kytaru,protoze uz mam akustickou a k tomu je elektrika levnejsi...☺ No a protože bydlíme v paneláku(bohužeel),tak mi to rodice vůůůbec nechtej dovolit ,ale ja je chci presvedcit..A pokud se to nepovede,tak si budu nucena nasetrit kapesny a koupit si jí...mno a to bude trochu dyl trvat...:(
Jo a ta kytara (i s prislusenstvim) stoji 3 390,- a to je DOBRAA cena!! To teda jo!!
No a tohle je ona:
KRÁSNÁ,ŽE??☻