"Život je malování bez gumy,ale má se žít..A žiješ jen jednou,tak si užívej!"

o seriálu:

16. října 2006 v 9:15 | Kajule |  Kriminálka Las Vegas
O seriálu:
CSI (Crime Scene Investigation) vypráví o méně viditelných hrdinech policejní práce - soudních vyšetřovatelích. Jsou to lidé, kteří se za žlutou policejní páskou snaží rozluštit zdánlivě neřešitelné případy. Vedle dopadení pachatele mají ještě jeden a možná důležitější úkol. Musí se postarat o maximální ochranu těch, kteří se stali obětí trestného činu.
Gil Grissom (William Petersen) je ve své branži veteránem. Stojí v čele vyšetřovacího týmu, který pracuje pro kriminální úřad v Las Vegas. Členy jeho týmu jsou Catherine Willows (Marg Helgenberger), která jako matka samoživitelka neustále balancuje mezi láskou ke svému zaměstnání a povinnostmi rodiče, Warrick Brown (Gary Dourdan), muž s přesným analytickým mozkem a jistou hráčskou slabostí, se kterou se snaží usilovně bojovat, Nick Stokes (George Eads), který touží stát se v týmu vyšetřovatelů jedničkou a nováček Sara Sidle (Jorja Fox). Tým se dostává do častého konfliktu s bývalým šéfem kapitánem Jimem Brassem (Paul Guilfoyle), který byl nedávno přeřazen na oddělení vražd.
Bez ohledu na případné neshody se však hrdinové seriálu musí v první řadě snažit o co nejrychlejší vyřešení všech případů, které se jim dostanou na stůl. Do jejich repertoáru se vejde vše od loupeží až po vraždy. Při své práci mají k dispozici ty nejmodernější vědecké metody, ale samozřejmě nezapomínají ani na zdravý rozum. Ostřílený Grissom a jeho podřízení se řídí jedním osvědčeným heslem: "Nikdo nesmí říci, že jsme se alespoň nepokusili."
Hrají:
William Petersen jako "Gil Grissom"
Marg Helgenberger jako "Catherine Willows"
Gary Dourdan jako "Warrick Brown"
George Eads jako "Nick Stokes"
Jorja Fox jako "Sara Sidle"
Paul Guilfoyle jako "kapitán Jim Brass"
Jerry Bruckheimer - producent seriálu
Jerry Bruckheimer je ve filmové a televizní branži skutečným pojmem. Jeho filmy vždy patřily ke kasovním trhákům a těšily se i uznání odborné kritiky. Svou kariéru začal na Madison Avenue produkcí reklam. Po čtyřech letech vybaven dostatkem zkušeností a sebevědomím bere útokem Hollywood. Již ve svých třiceti má na svědomí filmy Farewell My Lovely a American Gigolo. Během práce na filmu Flashdance se poprvé setkává s Donem Simpsonem, který se stává jeho pracovním partnerem na dalších 14 let. Spolu pak vytváří takové trháky, jako je např. Beverly Hills Cop, Top Gun, Bad Boys, Dangerous Minds, Crimson Tide a The Rock. Snímkem Con Air se Bruckheimer vrací k sólové dráze. Následují Armageddon, Enemy of the State, Gone In 60 Seconds, Coyote Ugly, Remember the Titans a Pearl Harbor. V současné době pracuje na několika dalších projektech včetně televizních seriálů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačenka Kačenka | E-mail | Web | 23. května 2007 v 12:33 | Reagovat

Ahojky, chci tě požádat o spolupráci. Na svém blogu jsem uvedla článek, že se chystám založit unofficial fanclub CSI Las Vegas (možná si to četl/a) a tímto tě chci poprosit, jestli bys tu nemohl/a připíchnout článek nebo jen zmínku o tom, že se bude fanclub zakládat, aby se to dozvědělo co nejvíce lidí. Info na webu. Budu moc ráda, když mi pomůžeš. Nechci to brát jako tapetování nebo reklamu, sama to nemám ráda, přesto tě chci poprosit o tuto službu. Děkuji, Katka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama